Поки я працювала у Варшаві, мій Орест завів коханку. І це моя найближча родичка! Я не очікувала від них такої підлості

Я втрапила у дуже скрутну ситуацію. Мій чоловік Орест та мачуха Світлана Вікторівна мають роман на стороні вже декілька місяців. 

Ще рік тому я поїхала на заробітки в Польщу. Тут, в Тернополі, нам ніяк не виходило назбирати гроші на власне житло. Оресту на роботі постійно затримували зарплату, ставили понаднормові зміни, які в результаті не оплачувалися. 

А моя однокласниця, Ірка, вже роками працювала у Варшаві та і покликала на роботу за компанію:

– Слухай, тут є попит на заробітчанок, особливо українок. Мову швидко можна підтягнути і все буде люкс. 

Я одразу погодилася на цю пропозицію. Зібрала речі, польську вчила, зробила всі документи. Не боялася самого залишити Ореста. Він може їсти зробити, поприбирати. То ж дорослий чоловік, якому 28, а мала дитина! 

Тим паче у Тернополі залишався мій тато та мачуха. Зі Світланою Вікторівною у мене були досить натягнуті, навіть холодні стосунки. 

Коли мені було 13, то мами не стало через хворобу. Тато майже 2 роки ходив сам, а потім познайомився зі Світланою. Вона одразу почала качати свої права вдома. То їй не так ремонт зробили, то погано посуд помила, то з мене не буде ніякого майбутнього, бо отримала погану оцінку в щоденник. Загалом, я її не прийняла у родину. Після 11 класу переїхала до своєї хрещеної, адже вона жила біля університету. 

Світлана навіть на весілля до мене не прийшла. Казала, що ми чужі люди, аби на такі святкування ходити. І через мачуху у мене зіпсувалися стосунки з батьком. Він постійно виправдовував поведінку Світлани. 

І от я поїхала у Варшаву, влаштувалася фасувальницею на завод. Платили дуже гарні гроші, адже я брала понаднормові зміни, виходила в суботу та неділю. З житлом пощастило менше – це була невеличка кімнатка у гуртожитку, де ще ночували 3 жінки. Я тіснилася на старій, скрипучій розкладачці, кип’ятила собі воду на те, аби просто помитися у тазику, їла тільки дешеві продукти з Бедрьонки. 

Але потім деякі подруги почали говорити брудні плітки про Світлану та Ореста, типу “Ми їх бачили у кафе, так мило обіймалися”, “Вона надто часто приходить до нього на орендовану квартиру”, “Вчора Орест купував квіти у магазині, такий пишний букет”.

Я спершу не вірила. Але потім одна сусідка їх тихцем сфотографувала біля будинку. Я не знала, що робити, як взагалі вивести цих коханців на чисту воду.

Пошепки

– Їдь додому. Там вже розберешся. Він же не очікує, що ти так швидко повернешся, – казала Іра. 

Я так і зробила, як порадила однокласниця. Без попередження взяла квитки, спакувала валізу. Всю дорогу додому думала, які ж би то слова підібрати для Ореста і Світлани. Тільки нічого розумного не приходило, одна лайка та гнів. 

От я вже під’їжджаю на таксі додому, бачу – на парковці машина Світлани, у кухні та вітальні світло. Отже, горе-коханці точно вдома. Тихо підіймаюся по східцях додому, відчиняю двері, аби вони не почули. На кухні букет квітів, порожні келихи з-під вина. Видно, голуб’ята щось святкували. 

– Олено…А ти що тут робиш? – ніяково запитав чоловік.

– У гості приїхала. А я що, ваші плани зіпсувала? 

Так ми почали утрьох сваритися. Я кричала на Ореста, що він зрадник та бабій. Орест виправдовувався, що йому просто не вистачало ласки. А Світлана казала, що це я така погана жінка, проміняла чоловіка на гроші і навмисне втекла:

– А ти думала, що твій Орест буде спокійно сидіти і чекати? Йому жінка потрібна, а не коняка робоча. Ти нащо його напризволяще кинула?! 

Словом, я зібрала всі речі з орендованої квартири та переїхала жити до подруги. Поки тримає розлучення з Орестом, я не хочу їхати закордон. 

Але не знаю, як сказати батькові про зраду Світлани? В нього слабке серце, він такого шоку точно не витримає! Тим паче, мачуха сама здатна наговорити на мене дурниць.

Що Ви можете порадити нашій читачці? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector