Поки я виховувала трьох дітей, Ярослав працював за кордоном. Протягом десяти років дзвонив щодня, але одного дня весь зв’язок з ним обірвався

Я часто їздила в село до бабусі. Старенькій нерідко потрібна була допомога і я завжди рада була їй підсобити. Одного із таких буднів я й познайомилася з Ярославом. Мені тоді тільки 20 років виповнилося. Він був парубком хазяйновитим, тож і моїй бабуні допомагав лагодити дах.

Пенсіонерка постійно розхвалювала його і сватала зі мною. Хоча сам парубок був старшим за мене аж на 6 років. Ми ще тоді сподобали один одному і почали зустрічатися.

Заміж я не поспішала, хотіла спершу закінчити навчання та знайти хорошу роботу.

Ярослав наполягав на весіллі, тому ми одружилися і стали разом орендувати квартиру. Все було добре, я й надалі вчилася в університеті, а він в місті займався ремонтами. За три роки я народила троє дітей. Усі ми жили на зарплату чоловіка, адже я з навчання пішла одразу в декрет.

Чоловік вирішив, що йому потрібно їхати на заробітки, адже нам взагалі ні на що не вистачає. Я залишалася з трьома дітьми, але розуміла, що він правий. Ярослав працював за кордоном довгих десять років, за цей час нам вдалося придбати власну квартиру. Він дзвонив щодня та завжди приїжджав на свята. 

Однак одного дня весь зв’язок з ним обірвався. Я не розуміла в чому річ й почала розшукувати його серед друзів та знайомих. Ніхто не знав, куди він пропав.

Я залишилася з трьома дітьми на руках без грошей. Переїхала до батьків, бо навіть не мала чим заплатити комунальні платежі. Так я прожила цілих 5 років. Нашу квартиру я здавала, а на гроші з оренди старалася забезпечити дітей.

Місяць назад квартиранти з’їхали і я шукала нових жильців, тому вирішила трохи поприбирати.

Я відкрила двері й мало не втратила свідомість. Переді мною стояв Ярослав, трохи постарілий і з ледь помітною сивиною. Мені б здалося, що це привид, якби він не чхнув.

Я аж оторопіла від несподіванки. Ярослав повернувся, хоча минуло вже цілих 5 років. Зібравши сили в кулак, я почала розпитувати, що трапилося. Чоловік похилив голову і сказав, що виправдання йому немає. Потім щиро зізнався, що мав іншу жінку за кордоном. Увесь цей час жив із нею та її дітьми.  Але, коли він втратив роботу, то коханка виставила його за двері. 

Тепер він тут.

Я навіть не знала, як  мені на це реагувати. Зрештою, я була рада, що він повернувся, але все ж таки та правда, яку він мені розповів, не могла залишати все, як було. І як тепер бути? 

Що робити в такій ситуації?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector