Поки жінка була в Іспанії, Михайло водив до хати коханок, одну за одною. Але сам не знав, що жінка готує для нього помсту

Моя кумася Василина декілька років тому виїхала на заробітки в Іспанію. Село у нас невеличке, роботи нема взагалі. Ну хіба йти на ферму та помиї за свинями прибирати. 

У нас навіть жартують, що в селі живуть одні чоловіки. Бо в когось жінка у Польщі, в інших – у Німеччині, деякі взагалі до Америки виїхали. Василина не раз бідкалася, що на зарплату свого чоловіка-електрика ніяк не може двох синів на ноги підняти.

І от коли син Олексій закінчив 11 клас та переїхав до Львова на навчання, то вона вирішила шукати роботу в Іспанії. Василина за освітою медик, а там якраз потрібні такі жіночки. Влаштувалася на роботу, доглядає одну літню пару. 

Так минуло вже років 5 чи більше навіть. Василина передавала зарплату чоловікові, аби той хату до ладу привів. Збудував 2 поверх, постелив бруківку та ще й літню кухню зробив. Синові потім купила невеличку однокімнатну квартиру у Львові. 

Правда, приїздила вкрай рідко в гості. Хіба на Різдво та Великдень, і те, на тиждень. 

– Та бо хто за моїми сеньйорами буде доглядати? Поки я тут, там сусідка підміняє. Однак, довго не може. Ех, без мене ради геть не дають! 

І от через заробітки жінки Михайло таку “зірочку зловив”.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Ходить та витрачає зароблені гроші жінки на якісь розваги. То собі машину купить, то ще баню поставить та возить друзів, аби там паритися і горілку пити. 

А потім взагалі закрутив шури-мури з одною продавчинею з сусіднього села. Валька не раз бігала до нього та залишалася на ночівлю. Зранку так вийде собі в халатику, візьме кави та обходить господарку, наче то її палац. 

От я не могла на це закрити очі. Одразу зателефонувала до куми, аби розповісти про походеньки чоловіка. Але мене здивувала взагалі реакція куми на це:

– Так? А, ну добре. Ти ще щось хочеш сказати? Бо я маю їхати в аптеку за ліками для сеньйорів.

Пошепки

– Василино, ти мене геть не чуєш? 

– Орисю, потім подзвоню. Все, папа!

Але через 2 дні Василина вже стояла на порозі власної хати. Нікому не казала, що приїде, ні синові, а тим паче чоловікові. 

– Ну що, кабелю? Думав, я не знатиму? Давай, забирай всі речі та провалюй під три чорти.

– Як це? Ти виганяєш мене з нашої хати?

– Нашої? Яке воно смішне, я не можу! 

Виявляється, Василина давно підозрювала чоловіка у зраді. І минулого разу, як приїздила до України, то переоформила всю хату на себе, а Михайла просто виписала геть. 

І що Михайлові залишалося робити? Зібрав всі свої речі у валізку та поїхав до коханки Вальки. Але не прожили разом і тижня. Де він зараз? Та сам Бог хіба знає.

А Василина вже не їздить в Іспанію. Обжилася тут, вклала зароблені гроші у бізнес, їй возять продукти з Європи. І син часто у гості з онуками навідується. 

– Ох, дістали вже ті заробітки. Хоча знаєш, може воно і добре, що поїхала. Інакше б не дізналася гірку правду, що мій чоловік такий підлий зрадник. 

Я щиро рада за кумасю. Сподіваюся, що Бог все-таки пошле їй гідного чоловіка. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector