Полийте цим розчином кущі троянд, щоб гарно росли та цвіли

Троянди – це чудові квіти, які є справжньою окрасою присадибної ділянки. 

Однак багато садівників стикаються з проблемами під час догляду за цими рослинами. Сьогодні ми розповімо вам, що потрібно робити для того, аби кущі троянд були здоровими й давали пишний цвіт.

Пропонуємо 5 порад по догляду за трояндами:

  • Кущі троянд потрібно прополоти від бур’янів. 
  • Стебла, що здаються слабкими, потрібно обрізати, також звільнити кущ від старого гілля. 
  • Тепер проводимо підживлення: найкращим добривом для троянди є те, що містить велику кількість азоту. Для цього потрібно за допомогою держака від лопати зробити отвір в землі неподалік куща. Робити це під кутом і до самого кореня, щоб отвір був глибиною 20 – 30 см. Починаємо сюди засипати аміачну селітру, достатньо 0,5 ст. л., тепер засипаємо все землею та поливаємо. За допомогою такого поливу ви зможете дістатися до самого кореня, тому підживлення буде ефективнішим. 
  • Не забуваємо обробляти кущі троянд від шкідників та різноманітних захворювань. Для цього найкраще використовувати одразу два обприскувачі, це можуть бути «Топаз», «АЛАТАР», «Біотлін». Таку обробку повторювати слід і весною, і влітку – обирайте серпень, коли троянди починають цвітіння. Змішайте два розчини та обприскайте кущі в суху безвітряну погоду рано вранці або пізно ввечері. Не забувайте, що слід одягнути респіратор та рукавички, щоб не завдати шкоди власному здоров’ю. 
  • Пересадка троянд є вдалою, якщо проводити її в або ранньою весною, або в серпні-вересні. Краще не пересаджувати троянди в жовтні, адже це вже запізно – троянда просто не встигне укоренитися, а морозні ночі призведуть до того, що коріння загине.

Якщо слідувати цим порадам, то ваша троянда ще довго буле милувати вам око!

Вам була корисною ця інформація?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector