Полуниця на підвіконні – покрокова інструкція вирощування смачної літньої ягоди

Ви хочете виростити власну полуницю, але у вас немає місця для саду? Не хвилюйтеся – ви можете виростити її на своєму балконі!

У цій статті ми дамо покрокову інструкцію, як це зробити.

Насправді це дуже просто і не потребує багато часу та зусиль.

Дотримуйтесь цих інструкцій, і ви зможете насолоджуватися свіжою полуницею зі свого балкона в найкоротші терміни!

Спершу вам необхідно придбати кілька кущиків полуниці (вони розсаджуються корінцями). Ви можете знайти їх у місцевому садовому центрі. Обов’язково купіть сорт, який підходить для вирощування в контейнерах.

Як тільки ви придбаєте рослини, настане час підготувати контейнери. Виберіть горщики шириною не менше 30 сантиметрів та глибиною не менше 45 сантиметрів. Наповніть горщики якісною ґрунтовою сумішшю. Обов’язково додайте до суміші трохи органічних речовин, таких як компост або гній. Це допоможе полуниці добре рости. Перед посадкою ретельно полийте рослини.

Посадіть полуницю в горщики, стежачи за тим, щоб кожна рослина мала достатньо місця для розростання.

Як тільки рослини будуть посаджені, знову полийте їх та поставте їх на сонячне місце. Обов’язково регулярно поливайте їх, особливо у літні місяці. Крім того, раз на кілька тижнів їх слід удобрювати збалансованим добривом. Через кілька тижнів на рослинах з’явиться нове листя та квіти. Незабаром ви зможете насолоджуватися смачною полуницею!

Ви пробували самі вирощувати полуницю?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Adblock
detector