Полийте цим засобом на огірки та помідори – і вони ніколи не будуть хворіти!

Цей засіб став справжнім порятунком для мого врожаю, тепер щоразу використовую його для огірків та помідорів. Найкращий метод, який захищає врожай від хвороб та грибків, достатньо просто приготувати засіб й обприскати ним листя.

Як приготувати засіб? 

Підготуйте: 4 л води, 15 ст. ложок цукру на 15 г сухих дріжджів.

Спершу потрібно ретельно прогріти воду, але її  температура не повинна перевищувати 38 градусів, оскільки тоді дріжджі не будуть діяти. Потім додати у воду ще цукор та дріжджі й розмішати. 

Дуже важливо:

Готувати цей розчин потрібно у великій місткості (понад 4 л), оскільки дріжджі розпочнуть ферментацію, внаслідок чого розчин збільшиться в об’ємі вдвічі! Залишити дріжджі на 7-8 годин, щоб вони почали діяти. Зазвичай я готую цей розчин в першій половині дня, щоб до вечора мати готовий засіб. Отриману суміш потрібно ще змішати з 6 л чистої води, перемішати й можна використовувати для обприскування або прикореневого підживлення. 

Пошепки

Засобом можна удобрювати абсолютно всі овочі, але найбільше результату ви побачите саме на огірках та помідорах.

Для огірків обприскування проводити кожні 10 днів, а для помідорів – кожні 15. На один кущ старайтеся використовувати близько 1 л добрива. Перед процедурою рослини слід ще підлити звичним способом чистою водою.

Ефект не змусить вас чекати: зелень стане яскравою та здоровою, буде рости значно швидше, а плодів буде в декілька разів більше.

Обприскувати краще в вечірній період, щоб при сонячному дні не завдати опіків зелені. 

Вам точно сподобається результат!

Чим ви підживлюєте огірки та помідори?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector