Помітила цікаву звичку у своїх подруг, яким вже за 50. І справа стосується подружнього ліжка

Я ніколи не думала, що люди, які перебувають в шлюбі, можуть спати окремо. Однак виявилося, що це дуже поширене явище серед пар, які прожили разом понад 20 років. Вони не лише мають різні ліжка, але й інколи цілі кімнати.

Мене зацікавила ця тема, тому я вирішила поговорити зі своїми знайомими. Більшість з них справді не сплять разом зі своїми партнерами. Хтось перестав ділити спільне ложе після п’ятдесяти, а хтось раніше. 

Ви можете не вірити мені на слово, але це підтверджує і дослідження, яке провели американці. Результати свідчать, що 25% пар більше не ночують в одному ліжку. Дуже рідко це стається через конфлікти та непорозуміння, адже зазвичай подружжя мириться після сварок.

У мене є свої міркування, щодо того, чому все ж так стається. Я готова поділитися з вами своїми думками.

Однією з причин може бути питання практичності. Справді, якщо у людей різні графіки і ритм життя, тоді краще не заважати один одному.

Пошепки

Також в іншій кімнаті може бути телевізор, який можна подивитися довше, якщо зранку не потрібно вставати.

Провести час наодинці – це нормальне бажання кожної людини, яке ми інколи навіть не усвідомлюємо. Наприклад, жінка цілий день дбає про чоловіка та дітей, а ввечері хоче просто поринути у свої власні думки.

Зазвичай, один з партнерів проявляє ініціативу спати окремо, а інший просто погоджується. Інколи це може бути пов’язано із чуйним сном одного і хропінням другого. 

Якщо розібратися, то роздільний сон – це те, що може врятувати стосунки, а не навпаки. 

А ви згідні з цією думкою? Якої позиції дотримуєтеся ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector