Понад місяць терплю зраду чоловіка – а все через обіцянку свекрухи. Однак, розумію, що більше сил нема

Зараз у моїй родині склалася непроста ситуація. Навіть не знаю, що робити далі, тому вирішила написати сюди. Може, хтось дасть мені нормальну пораду. 

Мені 35, чоловікові 40. Маємо двох синів – старшому Семену 15, навчається у коледжі, а молодшому Владику 5. Я маю гарну роботу, красиво виглядаю, займаюся спортом. 

І місяць тому дізналася, що у чоловіка є коханка. Зустрічається з колегою по роботі, яка, до речі, також заміжня та має дітей. Випадково побачила її повідомлення на екрані телефону. Орест тоді був у іншій кімнаті, телефон стояв без пароля. Тому моя рука потяглася і я прочитала їх листування. 

Орест дарував їй дорогі подарунки. А коли я хотіла елементарно букет квітів, то казав, що грошей нема. І ніяких відряджень не було, вони їздили разом кудись в гори. 

Я просто не розумію, чому чоловік вирішив так підло вчинити. Адже мало того, що я господарюю вдома, доглядаю за дітьми, то ще за його мамою доглядаю. Галина Дмитрівна після інсульту прикута до ліжка та не може навіть піднятися. Часто ходжу до неї додому, готую їсти, роблю масажі, купую ліки, прибираю. На кріслі вивожу її на вулицю, аби свекруха подихала свіжим повітрям. 

І пані Галина обіцяла житло переписати на мене. Зараз ми живемо у невеличкій, двокімнатній квартирі, за яку ще не виплатили кредит. Стараюся якось економити, аби пошвидше віддати борг. Не ходжу з подругами на шопінг чи у кафе. Весь час забирає або робота, або свекруха чи діти. 

Пошепки

Місяць я удаю, що дуже щаслива жінка. Свекруха та діти не знають про коханку чоловіка. І Орест сам наче віддалився від мене. Не хоче навіть спати в одному ліжку, йде у вітальню. Не згадаю, коли ми разом вечеряли чи ходили у парк з Владиком гуляти. 

Хоча раніше Орест дарував мені квіти, водив у кафе на побачення. Ми навіть мали хатню помічницю, коли народився Владик. А зараз просто переді мною наче чужий чоловік. 

І я це все терплю. Адже квартира оформлена на Ореста. От захочу я розлучитися і куди потім з дітьми піду жити? Тим паче, свекруха вже хоче йти до нотаріуса та переписувати квартиру. Однак, Орест і її в мене зможе відсудити. 

Пишу сюди з розпачу. Я не знаю, що робити. Куди йти та до кого звертатися за допомогою? Зарплата у мене невелика, всього 10 тисяч. На ці гроші я не зможу орендувати квартиру та забезпечувати дітей. 

Що Ви можете порадити нашій читачці? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector