Попросили невістку полити вазони і дати коту їсти, поки нас не буде. А вона почала господарювати у чужій квартирі!

Ми з чоловіком маємо дачу. Ну як дача – то спадок від свекрухи. Невеликий будиночок у Львівській області, на 2 кімнатки та ще ділянка городу. Декілька місяців тому свекрухи не стало. Для нас той будинок пам’ять про неї, тому ми не наважилися його продати, хоча сусіди просили. 

Тому раз на місяць можемо туди поїхати, поприбирати. А так, як зараз літечко, то частіше почали навідуватися. Я там посадила квіти, чоловік збудував альтанку та лавочки у садок. Неподалік є озерце, Петро ходить туди на риболовлю, я засмагаю. Загалом, місце гарне і думаємо колись туди навіть переїхати на старості років.

Минулої суботи знову поїхали на дачу. Але попросила невістку і сина пригледіти за нашою квартирою. Ну котику та рибкам дати їсти, вазонки підлити. Бо ми їхали на 4 дні та не знали, на кого ще квартиру залишити. 

У будиночку ми зробили невеличкий ремонт. Винесли старі меблі, поставили нову колонку на воду і газ, занесли килими та диван. На городі викопала всі бур’яни, обробила від шкідників. 

Приїхали у середу в обід. Заходжу до квартири – а там повний бардак! Знаєте, спершу здалося, що нас хтось пограбував, але не встиг винести все добро з квартири. У пакетах лежали якісь мої старі речі, чашечки з сервізу, фотографії, взуття, дитячі фотографії сина. 

– Ой, а ви вже приїхали? А ми хотіли вам сюрприз зробити, – виходить до нас невістка зі сміттєвими пакетами. 

– Господи, Наталко, це що таке? 

– Як що? Мотлох, зараз все на смітник віднесу.

– Навіть не смій то чіпати. Чуєш? Ану негайно постав на місце!

– Але чого? Навіщо вам ці старі тарілки і чашки, вже у тріщинах. А зошити Влада зі школи? А ці туфлі старезні? 

– Це мої весільні туфлі. А сервіз ще моя покійна мама подарувала. То все для мене пам’ять. Взагалі хто тобі дозволив тут порядки наводити у чужій квартирі? 

Пошепки

Поки нас не було, невісточка вирішила провести генеральне прибирання. Навіть дозволу не запитала, все добро згребла до сміттєвих пакетів. Добре, що ми завчасно приїхали. 

Для неї то просто мотлох, а для мене ціла пам’ять. Взуття з весілля, сервіз покійної матусі, прописи, де синочок виводив свої перші букви та цифри. Я не можу це просто так викинути. 

Невістка дарма часу не гаяла та пожалілася Владові:

– Мамо, то ти через те барахло скандал влаштувала? Наталя хотіла від щирого серця допомогти, поприбирати!

– Я її про це не просила. Хай у своїй квартирі порядки наводить, а до мене не пхається. 

Ми вирішили все те добро відвезти скоро на дачу і заховати від невістки. 

Я не розумію, що то за мода у молоді пішла? Постійно лізуть до старших людей, господарюють у чужих квартирах. Певно, вже гадає, що вона така господиня номер один. От я б її по тих рученятках раз віником вдарила, аби не лізла до моїх речей. 

Вчинок невістки поганий чи ні? Як Ви вважаєте? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector