“Попри втому та біль, уперто йшов вперед за волю та свободу…” – в бою загинув Герой з Вінниччини

Невимовний біль розриває серце. В боях за незалежність України віддав життя відважний захисник Василь Приймак. Його рідна Вінниччина в жалобі. 

Василь Вікторович Приймак народився 25 серпня 1993 року. Згодом жив в селі Стара Прилука на Вінниччині. 31 жовтня 2022 року долучився до лав ЗСУ. На війні виконував важку роботу стрільця, помічника кулеметника і першому відділенні третього взводу оперативного призначення. Захищав свою Батьківщину на Запорізькому напрямку, де і поліг у бою. Був одружений. Оплакують воїна мати та рідний брат. 

“Весь цей час, попри втому та біль, уперто йшов вперед за волю та свободу, вірою та правдою боровся з окупантом за нашу Україну, за життя та майбутнє кожного українця. Йому б ще жити, будувати, творити, кохати, але несправедлива й ненависна війна забрала звитяжця назавжди…” – написав в соцмережах Турбівський селищний голова Ігор Соць.

Відомо, що Василя вважали зниклим безвісти, адже зв’язок з ним втратили ще 11 грудня. Тоді він виконував бойове завдання біля села Вербове, що на Запоріжжі.

“Є інформація, що був поранений і прямував до пункту евакуації”, – зазначив брат загиблого Роман.

Пошепки

Рідні до останнього вірили, що станеться диво і Василь живий. Та днями все ж отримали трагічну звістку.

“Знайшовся… Загинув… Вічна пам’ять тобі, мій рідний…” – згодом додав брат Василя.

“Низько схиляємо голови у глибокій скорботі та висловлюємо щирі співчуття родині та близьким. Нехай душа загиблого воїна знайде вічний спокій, а пам’ять про героїчного сина України завжди зберігатиметься у наших серцях… Вічна пам’ять захиснику України”, – йдеться в повідомленні сільголови.

Вічна пам’ять Герою! Щирі співчуття рідним!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector