Пора позбуватися від стереотипів! Грубі помилки в дизайні, про які ви не знали, дорогі читачі.

Принцип «сам собі художник» прекрасний, якщо присутній художній смак. А якщо його немає? Багато дизайнерських ідей давно застаріли, а деякі були помилковими на самому початку. Звички вішати килими, заправляти штори, фарбувати стіни в білий — давно неактуальні.  Не перетворюй свою квартиру в об’єкт для глузувань друзів! Поради в цій добірці ламають стандарти, використовуй їх і будь стильним!

Сучасний дизайн будинку

Меблі уздовж стін
Один з найпопулярніших стереотипів. Багато хто вважає, що так звільняється простір. Навіть якщо у тебе маленька кімната, набагато привабливішою вона буде з лаконічною канапою і маленьким столом. 


Білі стіни
Ніколи не фарбуй стіни білим, це не лікарня! Ідеї сучасних будинків полягають у використанні приємних і ніжних відтінків. Меблі повинні гармонійно вписуватися в інтер’єр, перебір з кольором фону зіпсує будь-які. 


Меблі не з комплекту
Мабуть, найбільш геніальна ідея для декору! Використовуй різні за кольором крісла, стільці в кімнаті. Виглядає приголомшливо! 


Громіздка спальня
Не купуй спальний комплект повністю, досить одного ліжка. Тумбочка, столик, етажерки — їх купи окремо. Вийде набагато дешевше, як мінімум. 


Різні стільці
Геть зневіру і нудьгу на кухні! Час стандартів в минулому. Використовуй різнокольорові або кардинально різні стільці в оформленні. Головне, вони повинні бути схожими за габаритами. 


Масивні меблі
Пам’ятай головне правило оформлення: чим менша кімната, тим менше меблів. Підлокітники, об’ємні шкіряні комплекти — це несмак. Сучасний хіт — лаконічний диван, крісла-мішки, маленькі пуфики. 


Яскрава дитяча кімната
Не варто використовувати всі кольори веселки в дитячій. Яскраво пофарбовані стіни, перебір з декором — шкодить здоров’ю! Дитяча психіка перенапружується від великої кількості фарб і дрібниць. Діти стають дратівливими, неуважними. Облаштовуйте дитячу в спокійних тонах, поменше меблів, полиць. Плакати або малюнки на світлих стінах — ідеальний варіант. 


Грубе облицювання стін
Сьогодні модно залишати стіни кімнати без фарбування. Стеж, щоб бетон або декоративна штукатурка не виглядали занадто грубо. 


Світлі штори
Звичка вішати світлі штори надійно закріпилася в нашій підсвідомості. Зламай цей стереотип, спробуй темні гардини, фіранки. Якщо у тебе маленька кімната — забудь про них. Завішені вікна давно не використовують в сучасних заміських будинках. 


Несмак в ванній
Експериментуй у ванній! Не обов’язково закльовувати плиткою стіни від підлоги до стелі. Різноманітність сучасних водостійких матеріалів дозволяє вибрати оригінальний фон. 

Велика кількість освітлення
Існує правило — чим більше світла, тим краще. З одного боку — так, світла кімната виглядає краще, ніж темна. Використовуй цю пораду з розумом!  Не велика кількість світильників і ламп роблять кімнату світлою, а також  мінімум меблів, чисті стіни і відкриті вікна. Верхнє освітлення залиш для ванної або кухні як додаткове підсвічування. 

Створити затишок і зробити інтер’єр багатофункціональним складно. Почни ремонт з проектування. Не допустити помилок допоможуть наші прості рекомендації.

Навіть якщо у тебе маленька квартира, скористайся ідеями, які перетворять її в стильну і сучасну.

I
Загрузка ...