Поради стилістів: що не варто носити жінкам, які старші 50 років

Є тільки одна річ, яку жінки старші п’ятдесяти ніколи не повинні носити, – це та, яку вони самі не хочуть одягати.

Ми живемо в світі, який постійно змінюється і стає все більш глобальним. Зараз настав час відпустити помилкові ілюзії і нав’язані уявлення про те, що робить жінок привабливими.

Прийшов час перестати носити те, що хтось інший вважатиме за належне «для вашого віку», і одягнути ту річ, яка змушує вас, подивившись у дзеркало, вигукнути: «Я прекрасна!».

Звичайно, з кожним роком ваш стиль може змінюватися, і ви будете підбирати новий гардероб, який вам до душі тут і зараз.

Завдяки такому мисленню, ви зможете вибирати колір, тканини і фасони, які підкреслюють вашу фігуру, приємні на дотик і які відмінно виглядають на вас.

Будьте незалежні від швидкоплинних модних тенденцій. Вирішуйте, що одягнути, грунтуючись на тому, як ви себе почуваєте і як ви виглядаєте в тому чи іншому одязі. При цьому враховуйте і те, куди ви йдете і що ви будете там робити.

Зайдіть в магазин і знайдіть те, що вам до душі і те, що відображає ваш стиль. Потім обов’язково приміряйте річ, навіть якщо ви сумніваєтеся, чи купите ви її.

Якщо вам вона добре підійшла, зверніть увагу, чи піднімає одяг вам настрій, чи додає енергії, чи посміхаєтеся ви собі в дзеркало. Якщо так – то це те, що вам потрібно!

Коли ви почнете вибирати одяг виходячи з того, чи змушує він вас відчувати себе добре, ви будете більш впевненою в собі.

Тому пам’ятайте – ви самі вибираєте, як ви хочете одягатися і які милі наряди ви хочете носити!

Якщо ви жінка старша 50 років, ось 7 простих порад, як знайти одяг, який буде відповідати вашому стилю: 

Яскраві кольори: ефектні відтінки додають життя вашому образу.

Приглушені кольори: одяг приглушених відтінків виглядає елегантно і витончено.

Пошепки

Вільний крій: вибирайте зручні тканини і комфортні розрізи.

Підгонка: додайте свіжості вашому образу, підігнавши речі під себе.

Жакет: будьте готові до будь-яких обставин, освоївши багатошаровий образ.

Природне волосся: дозвольте своєму волоссю бути таким, яким воно є – необов’язково, щоб у вас було укладання 24/7. Іноді можна навіть просто зібрати волосся в недбалий пучок.

Туфлі і / або балетки: ніщо так не перетворює ваш образ, як правильно підібрана пара взуття, так що грайте з кольорам, стилями і висотою каблука.

Носіть те, що вам подобається. Те, наскільки привабливі ви для навколишніх вас чоловіків і жінок, багато в чому залежить від їх власного ставлення до речей, а не від конкретно вашого вибору одягу.

У навколишніх може бути своя думка щодо того, що ви повинні і не повинні носити як жінка середніх років.

Пам’ятайте, що вони – не ви, і вони не мають абсолютно ніякої влади над вами … якщо тільки ви самі не дасте її їм в руки.

Тому використовуйте свій час, енергію і думки, щоб підняти себе і інших на новий рівень.

Зверніть увагу на те, як часто ви думаєте або говорите щось негативне про своє тіло, а також коли ви схильні ставитися до себе критично. А тепер припиніть робити це, прямо відсьогодні.

Будьте впевнені в собі, носіть все, що вам подобається, і любіть кожну частину себе, адже ви прекрасні.

Як Вам такі образи?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector