Поради, як самому видалити подряпини на дерев’яних меблях

Нікому вдома не піднімає настрій поява подряпин на дерев’яних меблях.

Особливо це неприємно, якщо меблі були куплені недавно. Якщо з маленькою подряпиною ще можна ужитися, то великі все одно рано чи пізно ви захочете прибрати. На захист ледарям можна, звичайно, сказати, що подряпини на дерев’яних меблів вносять в ваше житло своєрідну вишуканість і унікальність. Правда, люди складуть про вас зовсім інше враження. 

Якщо ж подряпина на видному місці, то це потрібно вирішувати негайно. Наступні способи є дуже дієвими під час такої неприємності.

  1. Волоський горіх.

Подряпину необхідно легенько потерти волоським горіхом. Від нього залишиться масляний слід, який потрібно видалити сухою серветкою. Якщо ви хочете максимально подовжити такий “ремонт”, то покрийте це місце зверху ще лаком. 

  1. Йод.

Якщо ваші меблі вироблені з темного дерева, то цей метод якраз для вас. Змочіть ватну паличку в йоді та обробіть подряпини. Це потрібно робити до тих пір, поки не отримаєте потрібний вам відтінок. 

  1. Майонез.

Якщо на ніжці улюбленого стільця з’явилася тріщина, заповніть її соусом та приберіть надлишки сухою ганчіркою. Почекайте близько трьох днів, щоб деревина набухла, а потім відполіруйте поверхню. Від дефекту не залишиться і сліду!

  1. Віск для меблів.

Існує спеціальний віск для меблів, який здатний ліквідувати тріщини, подряпини та навіть відколи. Його необхідно ретельно розігріти на вогні та шпателем нанести на пошкоджене місце.  Коли віск застигне, зайве зріжте, а поверхню відполіруйте.

  1. Попіл.

Змішайте попіл від цигарок з невеликою кількістю води. У вас повинна утворитися густа паста. Цю суміш акуратно нанесіть на пошкоджену ділянку та залиште на декілька годин. Потім відполіруйте.

Надіємося, вам ці поради стануть у пригоді!

Які хитрощі знаєте Ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector