Порадила подрузі скористатись послугою “чоловік на годину”, але навіть не думала, чим це все закінчиться…

В моєму будинку живе дівчина з двома дітьми. Якось мені цікаво було з нею познайомитись, тому я підійшла та запропонувала їй свою допомогу. На жаль, наш будинок зовсім не пристосований до великої коляски, а мені було важко дивитись, як вона мордувалась поки виїжджала на вулицю. Після того у нас почалась розмова :

– Мене звуть Ярина, а тебе як? — запитала я.

– Я Катя — відповіла дівчина.

– Приємно познайомитись. Ти давно проживаєш у цьому будинку, бо раніше я тебе тут не бачила.

– Ні, зовсім нещодавно.

– Ви з чоловіком орендуєте тут житло?

– У мене немає чоловіка, він покинув мене, коли я була ще вагітною.

– От негідник! Пробач, що я так розпитую…

– Та ні, все гаразд. 

З того часу ми почали дружити. Катя дуже мила та привітна дівчина, а її двійнята просто чудові. Виявилось, що коли вона завагітніла, чоловік вмовляв позбутися малюка, однак для дівчини це було неприпустимо. Довго просив хлопець зробити аборт, а коли дізнався, що вона чекає не одного малюка, а двох, взагалі зник. Минав день за днем, а цей негідник не повертався. 

Після народження близнюків дівчині деякий час допомагали батьки, а згодом їм набридли вічні плачі, тому винайняли їй окреме житло й пустили у вільне плавання. Зараз вона сама намагається давати раду з двома дітьми, зізнається, що інколи складно вправлятися, але вона дуже їх любить та не уявляє життя без них.  

Сусіди завжди косо позирали на її персону й багато пліткували. Усіх цікавило, чому така красива та молода дівчина мешкає одна. Пенсіонерки між собою сперечались, мовляв, вона нагуляла тих дітей, або не догодила чоловікові, може й зрадила. Різні гидотні речі говорили. Не знаю, як все це терпіла дівчина. Однак Катя була дуже витривалою й сильною. Одного разу вона мені зізналась у тому, що їй дуже бракує чоловічої руки, жалілась, що змушена спати на твердому дивані, бо нікому поремонтувати ліжко. Тому я порадила їй скористатись послугою: “Чоловік на годину”. Я чула про таке від співробітниці, яка викликає когось, коли раптом треба допомогти, а чоловік у відрядженні. Катерина з радістю взяла у мене контакти та відразу зателефонувала за номером. Однак я не очікувала, що вся ця історія може так закінчитись! 

Наступного дня у двері постукав чоловік.

– Добрий день, я Ростислав, ви телефонували, щоб я поремонтував ліжко.

Пошепки

– Добрий день, так. Але ви невчасно! — сказала Катя.

– В чому справа? — здивовано запитав хлопець.

– Мої діти вам не дадуть спокійно працювати, я не встигаю приготувати їм обід, тому вони верещать як навіжені…Пробачте! — бідкалась дівчина.

-Та це взагалі не проблема! Я впораюсь! — заспокоював він.

Тоді Ростислав запропонував поглянути за дітьми, поки вона готує їм їсти. Коли повернулась з кухні, то побачила, як він мило грається з хлопчиками, а ті уважно спостерігають. А головне — тихо! Дівчина була здивована, адже навіть їй не завжди виходить так швидко заспокоїти малюків. 

– Як вам це вдалося? — запитувала Катя.

– У мене теж були діти, трохи маю досвід в цьому — відповів Ростик, опустивши очі.

– Були? Ви розлучені? 

– Ні, моя дружина з дітьми загинули в автокатастрофі декілька років тому… — зі сльозами на очах сказав він.

– Ой, пробачте! Я не хотіла…

– Ваші малюки чудові! Можна я завтра також прийду погратись з ними? 

– Так, звичайно!

З того часу Ростик часто навідувався до Катерини, то погратись з дітьми, то поремонтувати щось…Так розпочалась їх неймовірна історія кохання. Вони обидвоє знайшли розраду одне в одному й незабаром запросили мене на своє весілля. Ніколи б не повірила, що такі історії бувають, але це факт. 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector