Посеред літа збираю всю консервацію свекрухи і викидаю у смітник, тоді купую нові банки і віддаю їх чоловіковій мамі

Консервація – річ хороша, особливо взимку. Знаю людей, які справді з нетерпінням чекають врожайного сезону, щоб зайнятися цією нехитрою справою. А тоді передають родичам та знайомим кілька баночок із салатиками чи солінням. Але не у всіх так. Наприклад, у моєї подруги зовсім інша історія. Її вже від однієї тільки згадки про консервацію починає трясти. А підкріплюють все взаємини зі свекрухою.

***

Кожного літа мені доводиться викидати по 50 банок закруток, які передає нам матір чоловіка. Раніше я виливала вміст слоїків, мила їх і повертала свекрусі. Однак тепер я не витрачаю на це свій час і просто купую нові банки, а старі відправляю на смітник.

Мені не хочеться ображати матір чоловіка, тому я з вдячністю приймаю її гостинці, а потім позбуваюся їх.

Річ в тому, що жінка цілу весну та літо проводить на дачі. Воно й не дивно, що у неї великі запаси консервації, адже там більше немає чим зайнятися. Спочатку вони зі свекром вирощують овочі та фрукти, потім усе розподіляють по банках і телефонують до свого сина, який везе закрутки в наш дім.

Я вже одного разу казала, що у нас ніхто не любить консервацію. Дітям вона не смакує, а я також віддаю перевагу свіжим продуктам. Проте свекри ніби не чують мене й продовжують передавати гостинці. 

Бувало й таке, що свекруха сама привозила електричкою усі банки. Після однієї з таких поїздок у неї з’явилися проблеми зі спиною, адже тягати за собою з сорок кілограмів – не легке завдання. 

Цього року закруток було так багато, що місця на лоджії абсолютно не залишилося. Я пропонувала друзям та колегам забрати трохи консервації собі, але вона нікому не потрібна.

Чисто по-людськи свекруху мені дуже жаль. Десь всередині мене навіть гризе совість через те, як я вчиняю з її працею. Виходить, що жінка даремно витрачає час. Але що тут вдієш? Повертати повні банки я також не можу. Мені цього просто не пробачать. Мушу йти на такі хитрості…

Чи правильне рішення прийняла невістка? 

Як би ви вчинили на її місці? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector