Поставила мені на стіл хліб з маслом та навіть чаю не запропонувала. Хіба це донька?

Я жінка немолода, не можу похвалитись відмінним здоров’ям, тому ходжу тепер частенько до лікарів, здаю різні аналізи різні.

Одного дня у мене в планах був ранішній аналіз крові, як відомо, його потрібно здавати натще. От після цього вийшла з приватної клініки та й подумала, а чом би мені не завітати до доньки. Там відразу щось й поїм, та ще й онуків провідаю. Зателефонувала я до Олесі та попередила про свій візит. Однак її реакція мене трохи здивувала, адже вона ніби була якась незадоволена, проте дозволила зайти.

Якщо вас зацікавила ця історія, тоді шукайте більше за посиланням https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Попередньо я ще зайшла в магазин за смаколиками для онуків, та й десь через хвилин 20 прийшла до доньки у квартиру. Її діти мене так радісно зустріли, а цукеркам як вони зраділи! Проте Олесю ніби щось вкусило… Поставила мені на стіл хліб з маслом та навіть чаю не запропонувала. Але думаю, можливо ще не встигла зготувати обід, всяке буває…. Я неперебірлива, що дали те і їстиму!

Раптом до квартири заходить зять, чоловік Олесі та тут трапляється щось дуже дивне… Донька починає витягати з холодильника котлети, пироги, суп, компот і гарненько усе подає чоловікові та дітям. Тобто усім окрім мене.

Пошепки

Я сиджу і далі їм той хліб з маслом, а потім кличу доньку в іншу кімнату на розмову.

– Олесю, дитино, чи я тебе чимось образила? Чому ти так зробила? — ледь не зі сльозами на очах кажу до неї.

⁃ Мамо, ти вибач, але коли я мала тобі щось приготувати? Ти попередила за 15 хвилин, а у мене все пораховано. Я ж не могла за цей час піти за продуктами, а потім ще приготувати — обурено відповіла мені донька.

Я звісно усе розумію, але хіба для мене б не знайшлося пів ложки супу чи чогось такого? Не можна було поділити так, аби й матір не залишити голодною? Ну ніяк не збагну. Люблю свою єдину доньку та й онуків теж, але мені дуже прикро та образливо від цієї ситуації.

Підписатися на автора цієї історії можна за посиланням https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector