Поставили камеру на дачі. Довго сміялися, дізнавшись, що сусідка робить в городі під час нашої відсутності

Чоловік почув від знайомих моторошні розповіді про грабіжників у сусідніх селах. Він вирішив, що потрібно подбати про додаткові заходи безпеки на нашій дачі. Так у нас з’явилася камера спостереження. Спочатку я доволі скептично поставилася до цієї затії, але згодом відзняті відео нас дуже розсмішили.

Установка тривала годину часу. Для камери обрали місце на веранді, з якого було добре видно подвір’я, сад та город. Зі спеціального додатка на телефоні можна було в будь-який момент переглянути пряму трансляцію.

Сусіди нічого не знали про новенький механізм. Ми вирішили, що нікому не зобов’язані звітувати. 

Пройшло кілька днів. Чоловік запропонував переглянути записи. Буквально з перших хвилин ми почали сильно реготати.

З’ясувалося, що на нашу ділянку регулярно навідується сусідка. Вона обходить наш город і збирає урожай. Для того, щоб крадіжки залишалися непоміченими жінка бере всього по трохи. Не дивно, що раніше я не помічала, як у мене зменшується кількість зелені на грядках та фруктових плодів на деревах.

Пошепки

Та найбільше нас здивувало і розсмішило те, що вона гуляє нашим садом із телефоном в руках. Очевидно, сусідка спілкується з кимось через відеозв’язок. Оскільки камера не записує звук, важко зрозуміти, що ж вона там говорить. Однак чітко видно, як жінка активно жестикулює і показує мої клумби з квітами. Мабуть, намагається видати їх за свої. 

Скажу відверто, що раніше я була про сусідку кращої думки. І справа навіть не в тому, що вона бере наш урожай. Мені не шкода. Обурює лише те, що жінці вистачає наглості приходити на чужу ділянку і поводитися, ніби у себе вдома. Хіба хтось давав їй на це дозвіл? Для чого ж тоді нам огорожа, якщо кожен може робити все, що йому заманеться?

Відкриттям став і сам механізм, який вигадала сусідка, щоб без слідів пробиратися в наш город. Вона відсувала сітку в кутку, а потім ставила її на місце.

Наступного дня чоловік укріпив огорожу, після чого сусідка припинила свої походеньки. Ми не говорили з нею прямо на цю тему, але якось, між іншим, згадали про те, що встановили камеру. Жінка намагалася вдавати із себе безневинну. Після цієї ситуації на душі залишився неприємний осад. 

А як би ви вчинили в такій ситуації?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector