Потріть свій вказівний палець 60 секунд і подивіться, що трапиться з вашим тілом !

Мало людей знає про те, що власне здоров’я можна врятувати, роблячи всього лиш одну маніпуляцію з пальцями. Якщо точніше, то достатньо просто протирати 60 секунд той палець, який відповідає за певну систему організму. Ви можете не вірити, але результат не примусить вас чекати. От ми сьогодні про це і поговоримо: як правильно стимулювати пальці, щоб отримати максимум переваг для здоров’я. Процес тертя пальця покращує кровопостачання та нервову стимуляцію у відповідну зону.

Ось за які органи відповідає кожен палець:

Великий палець пов’язаний з вашими легенями і серцем. Якщо стимулювати цей палець кожного дня, то можна пришвидшити виведення токсин та інших шкідливих речовин з легень та серцево-судинної системи. Ви забудете про задишку та проблеми з дихальними шляхами. 

Безіменний палець відповідає за роботу шлунка та нервової системи. Якщо ви перебуваєте в стресовій ситуації, або ж страждаєте на морську хворобу, то стимуляція цього пальця допоможе заспокоїтися. Також масаж цього пальця допомагає в лікуванні закрепу…

Середній палець має потужний зв’язок з усією системою кровообігу. Під час запаморочення або безсоння стисніть середній палець, а потім промасажуйте протягом 1 хвилини. 

Вказівний палець безпосередньо посилає сигнали в зону всього травного тракту. Якщо ви страждаєте від запорів або болів в животі, то регулярно масажуйте вказівний палець протягом 60 секунд, а потім потягніть. 

Пошепки

Мізинець пов’язаний з нирками, а також з головою і шиєю. Під час головного болю необхідно масажувати мізинці мінімум 1 хвилину.

Долоні з’єднані з різними нервами в нашому тілі і, таким чином, допомагають нам залишатися здоровими. У самому центрі долоні перебуває точка активності. Натискаючи на неї, можна зняти сильне серцебиття і втому, повернути бадьорість і веселий настрій. Можна не лише натискати, а й розтирати центральну точку долоні. 

А от тильна частина рук відповідає за опорно-рухову систему, зокрема спину. Якщо у вас турбує біль в спині, попереку, шийному відділі – слід потерти руки тильною стороною одна до одної. Така маніпуляція полегшить ваш біль.

Спробуйте такі трюки, адже вони справді вам можуть допомогти!

А ви знали про таку особливість нашого тіла?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector