Поцілунків є 7 видів. Ось що вони кажуть про ваші стосунки

А ви знали?

Чому люди цілуються? Чому цей фізичний акт настільки значущий і емоційно сильний?

Поцілунок часто виходить за рамки закоханої пари, так як існує безліч поцілунків, які відбуваються серед сім’ї і друзів.

Поцілунок допомагає вам зміцнити контакт з іншою людиною, між друзями або подружньою парою. Для деяких, поцілунок — це відображення ставлення і душевного стану.

Ось список з 7 найпопулярніших видів поцілунків і те, що вони насправді означають. Деякі з них можуть здатися трохи очевидними, в той час як інші можуть вас дійсно здивувати!

1. Більшість з нас знайомі з французьким поцілунком.

Він досить популярний серед пар через те, що він вважається найбільш пристрасним з усіх поцілунків.

Цей поцілунок спочатку називався «флорентійський поцілунок», і походив від британських і американських солдатів, які поверталися додому після Першої світової війни.

2. Поцілунок в губи.

Згідно журналу Women Daily, такий поцілунок найчастіше можна помітити серед закоханих пар, які тільки недавно почали зустрічатися. Зазвичай його практикують під час зустрічі або на публіці.

3. Поцілунок в щоку.

Будете ви з бабусею, мамою або навіть з собакою … поцілунок в щоку — це відмінний спосіб показати свою вдячність і навіть любов.

Поцілунок в щоку — відмінний спосіб привітати когось. Це, як правило, доброзичливий ознака прихильності до будь-кого, кого ви знаєте!

4. Поцілунок в засос.

Зазвичай це відбувається в той чи інший момент під час занять любов’ю або пристрасних прелюдій.

Він схожий на процес висмоктування повітря з вашого партнера. Зазвичай це ознака дуже спекотної і сильної любові.

5. Поцілунок в лоб.

Коли ваш партнер цілує вас в лоб, це означає, що він піклується про вас і поважає. Звичайно, це теж означає любов і прихильність. Все залежить від того, з яким почуттям чоловік підійшов до процесу.

6. Поцілунок в руку.

Поцілунок в руку може означати повагу і захоплення. Такий поцілунок може виникати не тільки між закоханими, але і серед хороших знайомих або друзів.

Кумедний факт, цей поцілунок виник в 17-18-му столітті в Польсько-Литовській Співдружності.

7. Поцілунок ескімоса.

Досить довгий час ці поцілунки використовувалися як романтичний варіант для тих, хто живе в холодному кліматі.

Це коли два носа труться один до одного, рухаючись вперед і назад. Люди, які жили в дуже холодних районах практикували саме цей поцілунок, щоб не прилипнути один до одного губами.

А ви любите цілуватися, або намагаєтеся уникати таких близьких контактів?

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: