Потужний торнадо завдав значних руйнувань у Чехії, є жертви: фото, відео

Стихійне лихо з важкими наслідками спіткало Чехію. 23 червня у країні пронісся надзвичайно потужний торнадо. Зруйновані багато будинків, потрощені автомобілі, але найгірше – є жертви серед людей.

Джерело: CT24

Рятувальники Чехії за допомоги колег з Австрії та Словаччини намагаються оперативно надати допомогу постраждалим. Таких нарахували щонайменше 150, але скільки серед них загиблих – невідомо.

Стихійне лихо у Чехії: подробиці, фото, відео

Торнадо і потужні вітри атакували регіони на південному сході Чехії, у Південно-Моравському краї. Чеське телебачення повідомило, що частково зруйновані 4 села, постраждали й міста – Бржецлав і Годонін. 

  • Метеорологи кажуть, що цей торнадо може бути найсильнішим в історії Чехії.

Що відомо про руйнування, жертв і постраждалих у Чехії

  • Будинок для людей похилого віку у Годоніні втратив дах. Зруйновано місцевий зоопарк. У місті також пошкоджена заправка, зафіксували витік газу.
  • Глава села Грушки повідомив, що цей населений пункт майже зрівняний з землею. Без даху й стін залишилася церква, дитячий садок та більшість приватних будинків.
  • Загалом значних пошкоджень зазнали 7 муніципалітетів. Рятувальники озвучують неофіційні дані про 150 поранених, а також і про те, що, можливо, є загиблі.

Можу підтвердити, що є жертви. Але точну їх кількість ми поки не знаємо,– сказала речниця рятувальної служби Чехії Гедвига Кропачкова.

Допомагають чехам у подоланні наслідків негоди словацькі рятувальники і їхні колеги з Австрії. Зокрема, звідти надійшло 20 автомобілів швидкої допомоги і 2 гелікоптери.

  • Найбільше роботи, кажуть місцеві ЗМІ, у лікарні в Годоніні – там перебувають багато травмованих людей.

Зранку п’ятниці, 25 червня, чеські бюро праці почнуть виплачувати допомогу постраждалим. 

Моторошні світлини та відео з Чехії наслідків стихійного лиха

Користувачі соцмереж та свідки негоди активно діляться у соціальних мережа фото та відео того, що відбувається у країні.

Торнадо у Чехії: фото й відео з соцмереж

Пошепки

 

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector