Повчальна історія для жінок і про жінок, які звикли віддавати все найкраще дітям та чоловікові, а собі нічого не залишати

Я тоді чергувала медсестрою в лікарні, буквально тиждень, як влаштувалася на роботу. 

Одного ранку до лікарні привезли жінку. Вже через декілька хвилин приїхав її чоловік та діти, вишикувалися під кабінетом та хотіли зайти всередину. І вони прихопили для матусі досить незвичний подарунок – баночку відварених риб’ячих хвостиків.

– Господи, що ви таке мені принесли? Я хвора, ледь можу з ліжка піднятися.

– Але кохана, щоразу, як ти готувала рибу на вечерю, то забирала собі тільки хвостики. Тому ми принесли твої улюблені ласощі. Смачного! 

Тоді жінка зрозуміла свою помилку – стільки років віддавала все найкраще іншим, а собі нічого не залишала. Навіть на вечерю забирала одні хвостики, які їй настільки були огидні…

Адже її так навчила мама. Бо, яка ж ти жінка і мама, якщо не жертвуєш собою заради чоловіка та дітей? З ранку до ночі крутитися на кухні, прибирати, готувати, мити посуд, зашивати речі, а ще на роботі встигати вирішити всі-всі-всі питання. І при цьому потрібно розкішно виглядати, сукня, макіяж, укладка та підбори. 

Пошепки

Не раз я чула історії про таких “жертовних” матусь. Бували навіть випадки, коли жінки давали дітям все найкраще, але ті, невдячні, їх потім проганяли геть з дому. 

І яка ти мама, якщо купила собі нову туш, а не іграшку для дитини? Погана, дуже і дуже погана. Адже ти повинна забути про всі свої забаганки та ставити в культ дітей і чоловіка. 

Але чим закінчується така “щаслива” казочка? Задоволені всі, крім мами. З часом вона просто перетворюється у якусь прислугу. Адже ніхто не хоче їй допомогти у прибиранні, винести сміття чи бодай помити посуд. Мама давно не чула такого слова, як “відпочинок”. Для неї це щось дике та незрозуміле. 

Тому, я вважаю, що кожна мама повинна бути егоїсткою. Хоча б раз купити собі ту саму туш або ж помаду. Піти ввечері з подругами у кафе чи кіно, а не думати, що б такого приготувати дітям на вечерю.

І обов’язково літати хоча б раз на рік кудись закордон. Самій, без дітей. Аби набратися сил, спокійно виспатися, порелаксувати. І з новими силами повертатися додому, до рідних діток та коханого чоловіка. 

Адже коли щаслива мама – то щасливі всі на світі, це безумовно! 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector