Повчальна історія про те, як добро породжує добро

Ввічливість, яка врятувала життя!

Кілька років тому, коли ми з чоловіком тільки переїхали в це місто, я влаштувалася на роботу на м’ясокомбінат. В кінці робочого дня я вирішила перевірити чи вся продукція в морозильній камері розвантажена. Але як тільки я туди зайшла, двері за мною зачинилися і я опинилася в холодній пастці.

Всі мої спроби що-небудь зробити і крики про допомогу нічого не давали. По-перше, це був кінець робочого дня і всі працівники вже пішли додому, по-друге, моїх криків назовні банально не було чути. Тому я була приречена і розуміла, що будь-які мої дії не мають сенсу. Я сіла на крижану підлогу і просто чекала смерті.

П’ять годин я просиділа в морозильній камері. Рівно п’ять годин, хоча мені здавалося, що пройшла вічність, все моє життя пробігло перед очима. Посеред ночі двері морозилки відчинилися – переді мною стояв переляканий охоронець заводу. Він мене врятував. Я не могла повірити своєму щастю.

Пошепки

А коли я запитала його чому він вирішив перевірити морозильну камеру в той день, адже це не входило в його обов’язки, його відповідь вразила мене до глибини душі.

– Я працюю на цьому заводі вже 25 років, – розповідав охоронець. Тисячі людей щодня ходять повз мене на КПП, але всі вони настільки зайняті, що не помічають мене. Ти була одна з небагатьох, хто щодня вітався і прощався зі мною. Я настільки звик до твоєї ввічливості, що коли ввечері не дочекався твого «На все добре. До завтра “, відразу зрозумів, що з тобою щось трапилося і почав тебе всюди шукати.

Мораль цієї історії дуже проста: будьте чемні і виховані, ставтеся до людей так, як би ви хотіли, щоб люди ставилися до вас. Творіть добро і воно обов’язково повернеться вам сторицею.

Як часто ви використовуєте добрі слова в спілкуванні з людьми?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector