Повчальна притча «Коштовний камінь». Читайте її, коли важко на душі

Варто задуматися…

Дуже тяжко жилося одному чоловікові. Він вирішив спитати поради у священнослужителя. Зневірений чоловік підійшов до священника і спитав: 

  • Отче, мені дуже важко, оскільки я зрозумів гірку правду. Я нічого не вартий у цьому житті.
  • Чому у тебе виникли такі думки? – з подивом спитав священник.
  • Все почалося з того, що у мене значно стало погіршуватися здоров’я. Все це позначилося на моїй праці, тому мене перевели на нижчу посаду. З цього моменту я почуваю себе спустошеним. Тяжко працювавши все життя, я втратив усі надбання через власне здоров’я. Це велике розчарування.— відкрився чоловік.
  • Щоб допомогти тобі подолати цей стан, я розповім притчу, — відповів священник.

Жив собі заможний чоловік. Одного разу він загубив коштовний камінь на дорозі. Люди ходили і їздили тим шляхом, притоптуючи камінь в болото. Пройшов час, і це дорогоцінне каміння перетворилося в бруд. Жінка, проходячи повз, наступила на цей камінь і ледь не впала. Але, придивившись до нього, зрозуміла, що це – коштовність.

  • Не розумію, що ви хочете сказати? — з цікавістю промовив чоловік.
  • Синку, ти повинен зрозуміти, що усі труднощі на нашому життєвому шляху роблять нас сильнішими. З кожною проблемою ми не стаємо гіршими, адже не втрачаємо свою цінність, як і цей камінь на дорозі. Людина, яка зазнала невдачі, не стала менш цінною ні для Господа, ні для оточуючих, ні для самої себе. Ти це повинен пам’ятати завжди.

Отже, ніколи не здавайтеся та продовжуйте вірити у свої сили. Все найкраще лише попереду!

Ви часто втрачаєте віру в себе?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector