Поведінка людини: 10 фактів про психіку, про які ще не писали в підручниках. А ми написали

Щодня вчені роблять нові відкриття, що стосуються життєдіяльності мозку та закономірності поведінки. 

Ось назвемо одну із них: чим розумніша людина, тим менше в неї друзів. А ви знали про це?

Читайте про дивовижні факти, які вас точно здивують. 

1. У людей з високим IQ мало друзів

В давні часи дружба допомагала об’єднуватися людям для в племена та протистояти разом зовнішнім негараздам. Це був один з методів виживання. Правда, зараз роль дружби зовсім інша.

Вчені довели, що люди з високим IQ не потребують у великій кількості друзів. Мозок таких людей завжди думає про щось важливе та серйозне, тому у них просто не вистачає часу на теревені. 

2. Депресія змінює кольори сприйняття

Нещодавні дослідження довели, що люди в депресії бачуть світ не таким яскравим. Окрім цього вони ще й гірше розрізняють кольори. Тому всім відомий вислів «Життя втратило фарби» є цілком обгрунтованим. 

3. Не теревеньте про свої плани, інакше нічого не вийде

Не можна говорити про свої плани, інакше вони ніколи не здійсняться. А все через те, що коли ви розповідаєте про певну ціль чи мету, як схуднути чи вивчити мову, то мозок в цей момент сприймає це так, неначе ви вже досягли її. 

4. Знання іноземної мови допомагає приймати рішення

Якщо ви не хочете втрачати контроль та вміти приймати холоднокровно рішення, то вам потрібно вивчати іноземну мову. В складних ситуаціях слід просто почати мислити іншою мовою,  тоді мозок працює раціональніше.  

5. Молоді люди частіше страждають від депресії

Згідно з останніми дослідженнями, на депресію переважно страждають чоловіки та жінки у віці від 18 до 30 років. Міленіали частіше піддаються стресам та тривогам. 

6. Креативність зростає в залежності від ступеня втоми

Мозок мислить креативніше, коли людина втомлена. Саме в такому стані він може видавати неймовірні ідеї та погоджуватися на дивні вчинки, від яких ви обов’язково б відмовилися, якби були при здоровому глузді.

Але саме такі безглузді на перший погляд речі стають початком грандіозних проєктів. 

7. 80% будь-яких бесід – плітки

Плітки – це більша частина інформації, яка виходить з уст людей. І дивує той факт, що чоловіки пліткують не менше жінок. Вчені стверджують, що 80% наших розмов є пустими балачками та обміном інформації про друзів або колег. 

8. Щастя можна купити

В суспільстві стверджують, що за гроші неможливо купити щастя. Правда, вчені говорять про зовсім інше. Психологи стверджують, що людина може відчувати абсолютне щастя, але коли витрачає гроші на благодійність, або ж на близьких.

Коли ми приносимо радість оточуючим, ми зростаємо у власних очах, стаємо більш значущими, а отже, щасливими та задоволеними життям.

9. Для встановлення довіри потрібно 20 секунд

Якщо ви хочете покращити стосунки з людиною чи завоювати її довіру, просто обійміть її на 20 секунд. Саме за цей час в організмі виробляються гормони, які дарують відчуття безпеки та комфорту. Це чудовий засіб розслабитися та заспокоїтися. 

10. 80% наших думок – негативні

В голові кожної людини щодня виникає  від 12 до 60 тис. думок. Але дивним є навіть не це число, а те, що 80% наших думок – негативні. І головне, що вони часто повторюються з дня в день. Тому не потрібно дивуватися безглуздим речам і звертати на це увагу.

Чи здивувала вас ця інформація?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector