– Ну, ти даєш, Катюха! Поїхати на море з коханкою свого чоловіка – це дуже сміливо!

Одного разу Катя та її чоловік зібрались поїхати на море відпочити разом зі своїми синочками 4 й 5 років. Вирішили їхати автівками разом з друзями. У день виїзду, чоловік сказав, що з ними в машині буде їхати ще одна жінка з дитиною 1,2 року. Він пояснив, що це дружина друга, а оскільки він затримується, то вона поїде з ними.

Катя нічого не сказала, розуміла – дружба це святе! Катя допомагала матусі з новонародженою дитиною, не відмовлялась залишатись з нею, коли чоловік возив Олену в місто по дитяче харчування. Оскільки чоловік Олени так і не приїхав на море, то до міста вони теж вертались разом.

Пошепки

Але після повернення додому стало відомо, що в Олени немає ніякого чоловіка, а вона – коханка Сергія! І дитина яку вона виховує – позашлюбна. Оскільки Олена теж хотіла провести літо біля моря, то Сергій вигадав таку просту комбінацію. Коли ж Катя приглядала за чужою дитиною, то чоловік разом з коханкою знімали номер в готелі. Гірше того, всі друзі знали про роман Сергія з Оленою, але нічого не говорили про це Каті.

Катя не змогла пробачити такого ставлення до себе, тому вирішила подати на розлучення. Щоб перестати думати про цю ситуацію, поїхала разом із синами жити в інше місто. Недавно зателефонувала мені та сказала, що зустріла дуже приємного чоловіка, діти від нього в захваті. Думаю, що скоро у них буде весілля. Сергій – живе сам, Олена його покинула. Все вертається бумерангом, як то кажуть!

Як ви вважаєте, чи правильно вчинила Катя?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector