Повернувшись додому я побачив листа від колишньої. Я здивувався, та прочитавши уважно – гірко заплакав

Ми з Софією розлучилися всього пів року тому. Набридло вже слухати її постійні докори та невдоволення. Хіба ж має дружина так поводити? Куди ділись ті часи, коли жінка мала ставитися з повагою до чоловіка? 

Не всі ж можуть бути мільйонерами, мати круті автівки й разом із тим залишатись майстрами на всі руки. Чому жінки цього не розуміють?

А одного дня я зустрів Ліду. Вона не вимагала нічого, а просто дарувала свою любов. Ми почали потайки зустрічатись. А коли дружина остаточно мене дістала – я вирішив піти до коханки. Та, уявіть, їй це не сподобалось.

 – Знаєш, я ж просто розважалась. Жити з таким, як ти не хочу. Мені потрібен надійніший варіант. 

Повертатись додому я не хотів. Поїхав до мами. Ненька завжди підтримує і любить. Їй не потрібні статки та ремонти. За ці пів року дружину бачив всього кілька разів, коли несли заяву на розлучення і коли вже безпосередньо розлучились.

І ось, я повернувся додому і бачу листа. Від дружини. Я навіть зрадів, був переконаний, що Софія в листі благає повернутися. Та, щоб ви все зрозуміли – напишу вам текст:

“Любий Вітя! Вирішила написати тобі, адже за ці пів року чимало зрозуміла.

Хочу щиро тобі подякувати. Ти змінив моє життя. І тепер знаю, що на краще! По-перше, дякую за дітей, вони чудові й виросли з чітким розумінням того, як не має поводитись чоловік. Ти для них став прикладом! Вони добре знають, яка поведінка призводить до деградації й руйнування сім’ї. Я знаю, вони ніколи не стануть такими, як ти!

Та це ще не все. Ти справді багато в чому мені допоміг:

1. Завдяки тобі я стала самостійною. Я звикла сама знаходити рішення з будь-якої ситуації, мені не потрібна допомога чоловіка. Я достатньо сильна і зріла.

Пошепки

2. Ти перетворив мене на справжнього майстра із золотими руками. Нещодавно, я навіть праску самотужки зремонтувала. Уявляєш? А ремонт взагалі роблю без проблем. І все тому, що ти не хотів нічого робити вдома.

3. Ще – я тепер гарно заробляю. Я збагнула, що не слід чекати від тебе фінансової допомоги й наважилась відкрити власний бізнес. Спочатку було важко, та зараз все чудово. Ось збираюсь з дітьми на море.

4.Саме завдяки тобі я навчилась керувати автівкою. Я просто не могла на тебе покластися, адже ти увесь час випивав. 

5. А ще я навчилась самотужки лікувати дітей, навіть уколи їм може поставити. Згадай отой випадок, коли втративши роботу ти пив і гуляв тиждень. Син захворів, йому було зле, а тебе не було навіть вдома. На дзвінки ти також не відповідав. От я й наважилась тоді вперше зробити дитині укол.

6. Завдяки тобі я можу все. Легко ношу важкі сумки з магазину, переставляю меблі. Тож і вигляд маю досить спортивний.

7. І найголовніше – я безмежно вдячна тобі, що ти пішов і більше не повертався. Ти підштовхнув мене зробити те, на що я ніяк не наважувалась. Подарував мені свободу і шанс на нове життя. Ось тепер вперше за багато років я щаслива. А ще зустріла чудового чоловіка. Він справді мужній і успішний. І я б ніколи з ним не познайомилась, якби ти не зрадив. До слова, коханці твоїй теж дякую! Тепер мої діти будуть мати гідного батька, а я справжню опору.

Бувай щасливий! І прощавай назавжди!”

Прочитавши це я сів і гірко заплакав. Такого точно не чекав. Якоїсь миті захотілось побігти до Софії та благати про прощення. Та думаю – вона вже не захоче жити зі мною.

Як гадаєте, варто спробувати повернутись до колишньої?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector