Повертаємо презентабельний вигляд пуховику після прання

Нарешті й до нас дістався холод. На п’яти наступає зима, тож час діставати з шафи зимове вбрання. Я вже дістала пуховики для своїх дітей та чоловіка, вирішила випрати, бо не чіпала з минулого сезону і втрапила в халепу. Усе вмить втратило пристойний вигляд. Тепер слід збити пух у пуховиках і допомагають мені в цьому перевірені методи. Так, уже не вперше натрапляю на проблеми з верхнім одягом.

Отож, ділюся секретами з вами.

1. Безпечне прання пуховика

Зрештою, немає нічого дивного в тому, що після прання на пуховику виникають нерівності та порожнечі. Пух скочується і злипається, утворюючи ненависні всіма грудочки. Але, щоб полегшити собі роботу, періть пуховик з 3–4 тенісними кульками в барабані на швидкості 500–800 оборотів.

Це допоможе уникнути виникнення грудок, а опісля вам буде легше збити пух. Однак, яким би дбайливим не було прання, повернути форму пуховій куртці ви зможете тільки під час сушіння. Детальніше про це далі.

2. Як правильно сушити пуховик

Вологий і чистий пуховик дістаньте із пральної машинки. Повісьте куртку на вішак, розправте рукави, комір і поділ. Тоді збийте руками пух у нижній частині пуховика. Майже так само, як робите це з подушкою. Далі пальцями розподіліть наповнювач рівномірно по всій довжині куртки. Залиште пуховик у прогрітій кімнаті, що добре провітрюється, коли вода цілком стече.

Також у процесі сушіння пуховик потрібно розминати руками, рухаючись знизу нагору, оскільки весь опускається донизу.

Якщо ви випрали пуховик взимку, то можете також вивісити його на балконі. Достатньо потримати його там пів години, щоб пух підморозився і вам буде легше його розподілити поверхнею куртки.

Пошепки

Щоб пуховик повністю висох і зберіг форму, не ховайте його в шафу ще кілька діб. 

3. Як збити пуховик за допомогою фена

Користуватися цим способом можна тільки на останніх етапах сушіння. До того краще обходитися підручними засобами. 

Пуховик слід повісити на вішак і просушити негарячим повітрям з фена. Не прислоняйте пристрій надто близько до тканини, якщо не хочете пошкодити пуховик. У процесі не забувайте збивати пуховик руками.

4. Збиваємо пуховик за допомогою пилотягу

Ще один спосіб для справжніх екстремалів – сушити пуховик за допомогою пилотягу. Виявляється, можна навіть так. Для цього вам потрібно помістити пуховик у поліетиленовий пакет, хоча для цього підійде навіть пакет для сміття. Залиште тільки невеликий отвір, у якій можна було б помістити пилотяг. За допомогою нього витягніть з пакета вологе повітря. А опісля наповніть його теплим. Можете повторити цю процедуру кілька разів. У кращому випадку вам вистачить 10 разів до повного висихання куртки. Опісля не забудьте збити пух вручну.

Отож, подібна справа вимагає чимало часу та зусиль, зате результат того вартий. Тому доведеться обирати між одним із запропонованих мною способів та хімчисткою. 

Хай щастить!

А як ви доглядаєте за пуховиком? 

Діліться власним досвідом!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector