Повертаючись до дієти, що включає м’ясо, після вегетаріанства Енн Гетевей відчуває себе як комп’ютер після перезавантаження

Акторам іноді доводиться йти на крайні заходи, змінюючи свій спосіб життя, щоб отримати бажану форму для ролі в кіно. Професійний актор без проблем накопичує всі вуглеводи в світі, щоб набрати трохи маси, і в рівній мірі і оком не моргне, коли прийде час знову все це скинути. Подивимося правді в очі — акторська гра вимагає жертв і зусиль.

Енн Гетевей багато працювала, коли взялася за вегетаріанську дієту, щоб прийти в форму для ролі Фантіни, сироти в Знедолених. Вона втратила 25 фунтів за три тижні. Актриса, яка блищала в ролі Мії Термополіс в «Щоденниках принцеси», сказала, що ідея полягала в тому, щоб змінити її фігуру, щоб вона виглядала «майже при смерті».

«Я повинна була бути одержима цим», — сказала вона. «Ідея полягала в тому, щоб виглядати на межі смерті. Озираючись назад на весь досвід — і я ні в якому разі не засуджую цього — це було трохи божевільно. Це було визначено розривом з реальністю, але я думаю, що це і є Фантіна.

Гетевей висловила солідарність своїм побратимам-веганам по всьому світу, коли на своєму весіллі в 2012 році вона приготувала здоровий веганський шведський стіл.

Збентежена її занадто стрункою фігурою

Коли Гетевей готувалася до ролі Бренди в Інтерстеллар (2014 року), вона зізнається, що відчувала себе ніяково і невпевнено, бо їй довелося одягнути мішкуватий скафандр поверх занадто тонкого тіла.

«Я просто відчувала себе не дуже добре і мені здавалося, що я нездорова», — сказала вона.

У тому ж році, знімаючи «Інтерстеллар» в Ісландії, смак дивовижної риби змусив її передумати і швидко повернутися до своєї дієти, що включає м’ясо. Розмовляючи з Тетлер, вона сказала, що побачення з чоловіком і колегою Меттом Деймоном повернуло її в хиже коло.

Коли прийшов час зробити замовлення в ресторані, відзначеному зірки Мішлен, Метт сказав, що буде все, що офіціант хотів би йому запропонувати, і Гетевей не знала, як підвищити вимоги до веганської дієти в цій незручній ситуації.

«Тоді я була єдиною дівчинкою, я веган, і всі просто пливуть за течією», — сказала вона. «Тому я запитала [трохи збентеженим голосом]: «У тебе риба місцева?» І він сказав:«Ти бачиш цей фьорд?». Так я замовила шматок лосося, і мій мозок відчував себе як комп’ютер, який просто перезавантажили».

З тих пір вона повернулася до своєї колишньої дієти, і з тих пір їй стало краще. Її раптовий зсув не є негативною оцінкою веганської дієти. Це було просто відображення її особистих потреб. Те, що працює для веганів, ймовірно, не може працювати для неї. Деякі люди проживають своє краще життя на здоровій веганській дієті, а інші насправді не пов’язують себе з ідеєю стати виключно веганами, незалежно від того, наскільки це здорово. Це чисто індивідуально.

Збільшення ваги в 2018 році

Гетевей викликала чутки про вагітність завдяки збільшенню ваги в 2018 році. Вона швидко заспокоїла чутки, повідомивши своїм підписникам в Instagram, що вона сиділа на дієті з високим вмістом вуглеводів, щоб набрати вагу для нової ролі в кіно. Вона повністю усвідомлювала той факт, що онлайн-тролі не упустять момент, щоб зганьбити її.

«Я набираю вагу на роль в кіно, і все йде добре», — сказала вона в підписі. «Всім людям, які збираються тролити мене за вагу в найближчі місяці, це ваша проблема, не моя. Світ хх». 

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: