Повінь дісталася до Австрії: рятувальники готуються до найгіршого

Руйнівна повінь у Європі поширюється на Схід і дісталася Австрії. Наразі тут немає постраждалих, однак синоптики прогнозують сильніші дощі, а рятувальники готуються до найгіршого.

Джерело: Der Standart

Влада створила екстрені евакуаційні команди, щоб забезпечити захист. У багатьох регіонах спрацювали автоматичні системи оповіщення про підняття рівня річок, що призведуть до повені.

Повінь у Австрії: які регіони постраждали

Річка Зальцах вийшла з берегів, це призвело до повені в центрі міста Халлайн. Сильний фронт дощів спричинив повені та зсуви у значній частині землі Зальцбург у ніч на неділю. Втім, очікують на ще сильніші дощі.

  • Тіроль

У столиці району Куфштайн біля кордону з Баварією текли стрімкі потоки рік. Центр міста заполонила вода настільки, що такого тут ще раніше не бачили, заявив мер Мартін Крумшнабель.

Пошепки

  • Верхня Австрія

У Верхній Австрії сильні зливи призвели до місцевих повеней, селевих зсувів. З 16 години 17 липня в районах Штайр-Штадт, Штайр-Ленд, Кірхдорф, Лінц-Ленд, Вельс-Ленд та Гмунден у ліквідації наслідків задіяли 150 рятувальних команд.

 

  • Відень

У столиці Австрії проливні дощі та грози підняли за терміновою командою усі рятувальні підрозділи. Наразі тут не настільки руйнівні наслідки, як у північніших регіонах. Повідомляють про затоплені підвали та підземні переходи.

  • Карінтія

У долині Зебах у муніципалітеті Малніца в Карінтії сталися кілька селевих зсувів. Одне подружжя застрягло у своєму домі на висоті 1338 метрів над рівнем моря. Їх оточила вода і рятувальникам довелося знімати постраждалих за допомогою вертольота.

Нищівні повені у Європі: головне

  • Масштабні повені накрили західну Європу в липні 2021 року. Найбільше постраждали від стихійного лиха Німеччина, Бельгія, Нідерланди і Франція.
  • У Німеччині внаслідок руйнівних потоків загинули щонайменше 133 людини. Ще понад 1300 осіб вважають зниклими безвісти.
  • У Бельгії 17 липня кількість загиблих в результаті повеней зросла до 20, зниклими безвісти вважають ще 20. У Валлонії понад 21 тисячі людей не мають електроенергії через негоду.
  • У Франції останніми днями в деяких регіонах випала двомісячна норма опадів, через що довелося евакуювати десятки людей.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector