Повторюйте цю вправу кілька разів на тиждень, щоб забути про біль у спині та хворі суглоби

Нерідко лінь у нас бере гору і все, що ми робимо – заздримо тим, у кого є час та можливість сходити в зал. Думаєте, йдеться тільки про молодь, адже для них важливо підтримувати фігуру в тонусі? Повірте, це зовсім не так. Людям середнього та похилого віку теж не завадили б певні вправи, які тільки зміцнять суглоби та розімнуть м’язи. Тож і вам не варто відкладати спорт до кращих часів. До того ж зайнятися собою можна навіть у домашніх умовах. 

Навіть одна вправа може значно покращити вашу самопочуття. Сьогодні поговоримо саме про таку. Вона чудово впорається з болем у спині та суглобах і ви забудете про фразу “крутить коліна на дощ”

Багато корисних вправ нам слід черпати з йоги. Це неабияке вчення, що гармонійно поєднує духовне з фізичним, покращуючи не тільки ваше самопочуття, а й чистячи від негативу думки. 

Однією із таких асан є поза зігнутої свічки.

Чому вона? А тому що позитивна енергія, завдяки особливості виконання вправи, ніби розливається вашим тілом. Усі процеси, що відбуваються в нашому організмі, протікають у зворотному напрямку.

Ця асана допоможе вам зняти стрес та напругу і нормалізує циркуляцію крові в тілі. А завдяки своєрідному розташуванню ніг та спини ми можемо розслабитися і трохи розвантажити нижню частину тулуба. Тож така вправа чудово підійде тим, хто має схильність перевтомлюватися упродовж дня.

Виконуємо вправу правильно:

Сядьте біля стіни. Розслабтеся. Акуратно ляжте на правий бік. Повільно закиньте ноги на стіну, допомагаючи собі руками. Зверніть увагу, що сідниці не повинні відриватися від стіни, а поперек – від підлоги. 

Руки опустіть долонями вниз. Зафіксуйтеся, заплющте очі і пролежіть у цій позі не більше 10 хвилин

Виконувати вправу найкраще ввечері, перед сном. Але якщо натхнення прийде до вас зранку, то руки краще тримати долонями вгору.  п

Якщо ви робите цю асану вперше, то скоротіть час до 5 хвилин. І з кожним новим тижнем додавайте по 2 хвилини. З часом, коли ваше тіло звикне до подібної пози, ви можете збільшити час утричі. 

Якщо вправа викликає у вас дискомфорт – спробуйте підкласти під поперек м’який валик чи подушку. Однак п’яти й надалі повинні бути розташовані якомога ближче до стіни.

Ця асана допоможе вам покращити травні процеси, зніме м’язову напругу, що позбавить вас болю у ногах та спині. До того ж ви зможете нарешті ізолюватися від проблем та добряче відпочити. 

Бережіть себе і будьте щасливими.

Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може замінювати методи традиційної медицини та косметології. Цей матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з питань, що належать до стану вашого здоров’я.

А ви виконуєте вправи, щоб покращити самопочуття?

Якщо ні, то чому?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector