Поява фікуса у квартирі: як рослина може змінити життя. Чому потрібно тримати в будинку фікус?

Сьогодні ми поговоримо про популярний вазон – фікус.

Ця кімнатна рослина є не звичайною, а з нею в народі пов’язують цілий ряд прикмет.

Фікус володіє значними фітонцидними властивостями, тому якісно очищає повітря в приміщенні. Його потрібно розміщувати в кухні та тих кімнатах, чиї вікна виходять на дорогу. Фікус ще комфортний тим, що з нього комфортно витирати порох. Рослину потрібно розміщувати в достатньо освітлене приміщення, але не під прямим сонячним промінням. 

Прикмети:

1. Розв’язання задач

В народі вірять, що фікус володіє сильною енергетикою, яка допомагає розв’язувати різні питання, але робить це поступово. Сформулюйте чітко свою проблему або бажання та поділіться цим з вазоном. 

2. Потік грошей

Фікус може значно покращити ваше фінансове становище. Вважається, що вазон потрібно розмішати там, де ви проводите найбільше часу. Якщо дарувати йому любов, то можна привабити в дім потік грошей.

3. Рослина-психолог

Якщо вам потрібно покращити свій емоційний стан, підійдіть до рослини та поділіться тим, що вас турбує. 

Пошепки

4. Поповнення в родині

Говорять, що фікус може допомогти парі в планованій вагітності. Потрібно просто пов’язати на вазон червону або синю стрічку, або ж можна обидві одразу, та промовити власні бажання. 

5. Комунікація

В це важко повірити, але фікус допомагає покращити стосунки з близькими людьми, а також допомагає знайомитися з новими особистостями, адже вазон прибирає зайву сором’язливість.

Як доглядати за фікусом

1. Фікус чудово росте на постійному місці, тому часті переїзди шкодять рослині. Обожнює цей вазон сонячне проміння, але не потрібно забувати про те, що яскраве сонце слід відтіняти. 

2. Зиму і літо рослина переживає чудово. Але потрібно слідкувати за тим, щоб фікус не розміщувався біля протягів, адже тоді він припинить рости. 

3. Не забувайте про те, що ваш вазон час від часу потрібно купати. Декілька разів на місяць потрібно протирати вазон ганчіркою. Не забувайте чистити фікус з дрібними листками теж. Щоб полегшити процес, можна влаштувати душ. При цьому накрийте горщик поліетиленом, щоб земля не увібрала зайву вологу.

4. В теплу пору року рослину можна підживлювати органічними та мінеральними добривами з інтервалами в декілька тижнів. Взимку цього робити не слід робити – фікус спить.

5. Не забувайте пересаджувати фікус в більший горщик, щоб його коренева система могла краще розвиватися.  На дно нового горщика покласти тонкий шар керамзитового дренажу, кілька шматочків деревного вугілля, додати ґрунт. Після цього розміщаємо вазон та зверху присипаємо землю. Полив після пересадки проводиться через 5 днів.

Ви маєте вдома фікус?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector