Поїхала на заробітки, аби дітям дати гарне майбутнє. А чоловік каже, що я кинула їх напризволяще!

Мені було 18, коли я познайомилася з Дмитром. Старший на 12 років, розумний, має гарну роботу, красивий. Знаєте, я сама сирота, мене виховувала бабуся. А от Діма дав мені ту любов, турботу, ласку, якої дуже бракувало. Може, якраз і через такий характер я у нього закохалася. 

Весілля ми зіграли швидко, на цьому наполягав Дмитро. Запросили тільки найближчих родичів та друзів, взяла собі красиву сукню в оренду. Все було на вищому рівні, ми частували гостей розкішними стравами. Суші, солодощі, спеціальні гостинці від шеф-кухаря. 

А через місяць я завагітніла. Не буду розписувати, жили, як звичайна родина. Однак, минуло вже 16 років, наші діти виросли та переїхали геть. 

Вдома мені стало геть нудно. Ну от що ще робити? Моя кума їхала в Порто на заробітки, кликала з собою на місяць-другий:

– Ну чого в хаті сидітимеш? Так хоча б світ побачиш та ще грошей заробиш. 

Однак, Дмитрові така ідея взагалі не сподобалася:

– Нащо туди пхатися, своєї квартири не маєш? Таке щось дурне вигадала, береш приклад зі своєї недолугої кумасі.

– А що мені вдома робити? Он діти дорослі, самостійні.

– Як що? Займатися хатніми справами! Я тебе не пущу. Хочеш їхати – то спершу розлучися зі мною. 

А я зібрала валізу, написала заяву на розлучення та поїхала з кумою в Порто. І знаєте, у мене там наче друге дихання відкрилося. Люблю свою роботу, це місто, людей. Мені попалися дуже спокійні та тихі сеньйори, Пабло та Маріель. Вони добре до мене ставляться, щедро платять. 

Пошепки

Чесно, я дальше Львівської області не виїжджала. І це такий контраст, що словами не передати! 

Але, на жаль, в Україні все було геть кепсько. Дмитро намовив дітей проти мене, казав, що я навмисне поїхала закордон, бо хотіла від них втекти. Ще й свекруха та інші родичі вогню підливали. Загалом, от я була в тій родині проклятущою відьмою. 

Донька Марина та син Петро повірили батькові. Вони не хотіли зі мною говорити по Скайпі, навіть навмисне слухавку вибивали. 

Я вирішила трохи залагодити провину перед дітками. Назбирала багато тисяч євриків, все вклала у нерухомість. Якраз доньці виповниться 18 і вона вже матиме свою квартиру. Синові так само придивилася на житло. 

Цього місяця я приїхала додому, запросила дітей у гості. Однак, вони навідріз відмовилися приходити.

– Ти нам не мама! Кинула нас заради грошей закордоном. Не хочемо тебе ні бачити, ні чути! – кричали мені у слухавку. 

Я не тримаю зла на дітей. Розумію, що на них так повпливав батько та родичі. Але щиро сподіваюся, що з часом вони все-таки відпустять цю образу. Тим паче, що я гарую заради їх блага в майбутньому…

На Вашу думку, жінці краще облишити цю ідею з квартирами? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector