Поїхав на заробітки в Польщу, а повернувся додому без грошей. Зате з коханкою…

В шлюбі з Юлею я прожив двадцять років. Інколи конфліктували, ситуації були різними, однак на людях завжди намагалися створити образ ідеальної сім’ї. Для багатьох знайомих ми дійсно були прикладом, люди говорили, що попри роки ми єдині, які продовжують кохати один одного. Натомість ми просто мовчали у відповідь — а що на таке казати?

Юля дійсно чарівна жінка, пройшло багато років, а їй вдалося зберегти свою вроду. Вона народила мені сина, цього року він закінчує школу, а молодша донька — першокласниця. Дітей ми дуже любимо й ніколи їх не обділяли увагою. Правда, син більше прив’язаний до матері, а донька більше часу проводила зі мною. 

Матеріальний достаток у нас також був хороший, трішки коштів відкладали, раз в рік дозволяли собі відпочинок за кордоном. Дружина після народження доньки так на роботу і не виходила, а я працював на будівництві в Польщі.

Юлю я щиро кохав і ніколи їй не зраджував, але останній рік змінив все.

Відстань поставила крапку на нашому шлюбі. Ніколи не думав, що зустріну жінку, яку зможу так покохати, як Юлю, але це трапилося. За кордоном познайомився з Анною — старша від мене, пристрасна, вона просто зводила мене з розуму. Ця жінка знала, чого хоче від життя, не міг встояти перед її наполегливістю, і я зрозумів, що закохався. Її позитив, жага до пригод нагадали мені молодість, вона дивилася на мене такими закоханими очима, що я вже давно не відчував себе таким бажаним. Спершу я телефонував дружині та дітям щодня, але згодом мої дзвінки стали рідкістю, адже вранці я працював, а кожен вечір проводив з цією жінкою.

Пошепки

Через друзів, що були зі мною у той час, дружина дізналася, що у мене з’явилася інша жінка. Юля не скандалила, вирішила рятувати сім’ю і приїхала в Польщу. Про її приїзд я навіть не здогадувався і в той вечір в мене якраз гостювала Анна.

Юля переступила поріг квартири й ретельно оглянула мою коханку: «Як ти міг мені зрадити з нею? Вона ж взагалі непримітна жінка».

Юля дійсно мала кращий вигляд, ніж Анна, я взагалі не знаю, чому вона так мені запала в душу. Але знав я тоді одне – з Анною мені краще, з нею поруч спокій та затишок, і я взагалі не хотів її втрачати. Коли довелося робити вибір, я переїхав до коханки й зараз ми разом орендуємо квартиру.

Юлія спершу злилася, забороняла мені бачитися з дітьми, а потім сказала, що готова пробачити мені, головне, щоб діти жили в повній сім’ї. Але я не хочу повертатися туди, я кохаю свою Аню і не уявляю без неї свого життя. Життя у нас одне, його треба прожити так, як хочеться. Дітей я теж люблю і не збираюся їх кидати. Буду приїжджати, давати їм кошти… Відчуваю себе винним, але вибір я вже зробив. 

Що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector