Поїздка в громадському транспорті ще та пригода. 10 смішних історій про це

Громадський транспорті всі його переваги. 

Поїздка в громадському транспорті — це завжди справжня пригода. Тут можна стати і свідком веселих, а іноді і абсурдних ситуацій, і не тільки свідком, а й учасником. А можна навіть зустріти свого майбутнього чоловіка або дружину.

Добірка веселих історій пасажирів громадського транспорту до вашої уваги.

  • Ранок. На вулиці ще темно. Переповнена маршрутка. Їду на роботу. Чоловік, який сів поруч, просить підказати йому, на якій зупинці кладовищі і коли йому треба виходити. Бабуся, що сиділа позаду підключається в нашу розмову: «Дорогий, я тобі покажу коли буде кладовище, якраз допоможеш мені мішок з дідом донести туди …» Вся маршрутка завмерла, здавалося, що навіть мотор заглух. Далі бабуся додає: «Зараз виходимо, дід нас на зупинці чекає вже, бери мішок!»

  • Типова ситуація для маршрутки влітку: запекла війна між тими, кому душно і тими, на кого дме з вікна закінчилася дуже раптово і несподівано, коли у відкрите вікно маршрутки залетів голуб і почав на всіх скидати бомби. Всі миттєво забули про задуху або протяг і почали активно ловити шкідника.
  • Під’їжджаємо тролейбусом до зупинки. Нічого особливого, все як завжди. Раптом водій каже в мікрофон: «Маша, тримайся!» Як виявилося згодом, Маша — це кондуктор в тролейбусі, а «тримайся» — це попередження водія, тому що на зупинці в тролейбус влилася маса школярів, які їхали на екскурсію в музей і готові на своєму шляху знести все.
  • Заходить в маршрутку маленька дівчинка з мамою, років трьох. Сіли на переднє крісло поруч з водієм. Дівчинка така вся охайна, в біленькому платті, з віночком на голові. Мабуть, на свято в садок поспішали. Тут дівчинка говорить водієві: «Рушай, кучер, на бал спізнюємося!» У маршрутці всі похихотіли. Але коли водій відповів, то всі пасажири залились від сміху: «Вперед, моя королево!»

  • Повертаюся на метро ввечері додому. Біля мене сиділа молода дівчина, дуже схожа на першокурсницю з великим рюкзаком за плечима. Коли поїзд зупинився, вона спокійно вийшла. Раптом незнайомець вихопив у неї рюкзак з рук і почав щосили бігти. Я вже хотів вибігти і наздогнати його, але ця дівчинка рвонула за ним зі швидкістю світла і весь час кричала услід: «Стій, зараза, там макарони на всю кімнату!!!»
  • Зайшла в тролейбус, сіла на вільне місце. Позаду мене сидів чоловік з сумочкою яка схожа на ті, що носять кондуктори. Я зібрала потрібну суму в гаманці, повертаюся до нього і простягаю йому гроші. Кілька секунд паузи, незрозумілі погляди один на одного і він каже: «Спасибі, мені поки вистачає на проїзд!» Далі обидва зайшлися сміхом.
  • Переповнена маршрутка. Така переповнена, що яблуку ніде впасти. На своїй зупинці я в прямому сенсі цього слова випадаю з маршрутки прямо на коліна. Чоловік, який проходив повз, допоміг піднятися, а далі каже: «Ми дякуємо Богові, що жива доїхала?»

  • У трамваї дві подруги сперечаються, хто з них сяде на єдине вільне місце. Поки вони зайняті з’ясуванням цього життєво важливого питання, до них підходить літня жінка з великою сумкою і ставить її на вільне крісло. Далі розкриває сумку і, показуючи пальцем на кота, який в ній сидів, каже: «Це Вася. Він як справжній джентльмен вирішив допомогти вам вирішити це складне питання».
  • На зупинці в трамвай підсів дивний хлопець. Сів біля мене і весь час совався на сидінні. Я не витримала: «Може вже заспокойся? З тобою все добре? «» Так, все добре, просто від тебе дуже смачно пахне». Я зніяковіла: «Спасибі, це мої нові парфуми». «Та ні, це не парфуми, чебуреками пахне. Я просто дуже голодний. »
  • Повертаючись додому з роботи, я задрімала в автобусі. Відкриваю очі і розумію, що я проспала свою зупинку. З криками: «Зупиніться!» я вибігла з автобуса як ошпарена. Оглянувшись навколо, розумію, що до потрібної зупинки ще їхати і їхати. Зайшла в той же автобус через задні двері і сіла знову на своє місце. До кінця моєї подорожі погляди всіх пасажирів були прикуті тільки до мене.

Які веселі історії траплялися з вами в громадському транспорті?

I
Загрузка ...