Позбавтеся від фруктових мушок елементарним способом

Якщо фруктові мушки вже оселилися у вас вдома, ось кілька надійних способів швидко від них позбутися.

1. Спробуйте зловити і відпустити. 

Цей спосіб використовують нездатність мушок повернутися з банки назад.

Покладіть шматочок згнилого фрукта у велику, чисту банку.

Поставте банку в місці найбільшої концентрації мушок. Наприклад, якщо мушки літають біля вази з фруктами, поставте банку в середину вази.

Вставте в банку аркуш паперу, згорнутий конусом (у нижній частині конуса має бути невеликий отвір). Мушки будуть залітати в банку через конус, а вибратися назад будуть не в змозі.

Коли зловите декількох мушок, якщо хочете, випустіть їх на вулицю.

2. Пастка в мисці

Це ще одна проста пастка.

Покладіть в миску шматок старого фрукта без шкірки і налийте трохи вина або бальзамічного оцту. Дуже добре діє суміш білого вина і насіння коріандру. Можете також використовувати винний оцет.

Дуже щільно (без складок) накрийте миску харчовою плівкою.

Проробіть багато маленьких дірочок у плівці виделкою. Отвори повинні бути маленькі, так як через великі мушки можуть вибратися назовні. мушки повинні мати можливість забратися в миску, але не вибратися.

3. Комбінований спосіб. 

Цей метод включає в себе по трохи з двох вищенаведених способів.

Зробіть суміш. Покладіть в банку цукор, медовий сироп і шматочок розрізаного гнилого фрукта. 2/3 суміші розігрійте. Покладіть мед та багато цукру, щоб суміш стала сиропом.

Налийте в банку трохи яблучного оцту. Ви також можете використовувати червоне вино або будь-який з раніше перерахованих інгредієнтів.

Поставте конус. Переконайтеся, що конус щільно прилягає до банку. З часом принада стає все більш приваблива. Рідина не тільки привертає мушок, але і топить їх.

Ловіть мух в миску. Можна не використовувати лійку. Просто налийте трохи засобу для миття посуду в миску з оцтом і перемішайте. Оцет буде залучати фруктових мушок, а засіб для миття посуду ловити. Засіб для миття посуду зменшує натяг поверхні рідини, тому мушки будуть легко тонути; а якщо рідина потрапить на крила, вони не зможуть літати. Щоб залучити фруктових мушок ще більше, додайте трохи фруктів або фруктового соку.

Будь невеликий контейнер з чайною ложкою яблучного оцту, 2-ма столовими ложками води і крапель засобу для миття посуду буде залучати і топити мушок. Щоб позбутися решти мушок, залийте одну або дві чашки гарячого оцту (можна наполовину розбавити водою) в зливний стік ванни і кухні.

Рідина для миття посуду з запахом фруктів також приваблива для мушок.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

admin
Adblock
detector