Познайомтеся з 5-річною дівчинкою, яку зараз називають «найкрасивішою дівчинкою в світі» онлайн

Коли мова йде про наших дітей, нам всім подобається думати, що це найкрасивіше, що коли-небудь прикрашало землю. Звичайно, ми схильні бути кілька упередженими, грунтуючись на тому факті, що ми … ну, ви знаєте, батьки. Ми любимо їх і цінуємо понад усе на світі, тому цілком розумно розглядати цю ситуацію в рожевих окулярах.

Однак ніхто не може заперечувати, що одна п’ятирічна дівчинка з Нігерії викликає захоплені погляди, а деякі взагалі називають її «найкрасивішою в світі».

Коли фотограф Мофе Бумуювай поділилася фотографіями юної Джаре в соціальних мережах, вона навіть уявити не могла, що вийде в результаті. Зображення поширилися з неймовірною швидкістю, і люди в основному коментували, наскільки красива Джаре.

На даний момент три поста в Instagram зібрали більше 70 000 лайків, і не так вже й складно зрозуміти, чому.

Фотограф підписала один зі знімків: «Я хочу зобразити перехід між її дитинством і дорослим життям, щоб обидві залишилися поза часом! Я могла б змусити її посміхнутися і змусити її сміятися вголос, але я сфотографувала її природність, щоб побачити це на власні очі».

«Джаре не професійна модель», — сказала жінка. «Все, що я хочу, це щоб кожен міг побачити потужний потенціал Джаре. Я хочу, щоб фотографія говорила з нею, коли вона досягне повноліття».

Схоже, що в родині дівчинки проявляється фотогенічна риса. Старші сестри Джаре, 7-річна Джобі і 10-річна Джоба, також були сфотографовані Моффіт, і всі вони, очевидно, однаково незабутні.

«Крім того, що Джаре яскрава і красива, вона дуже скоординована і спрямована на кожну позу, вона впоралася краще, ніж я від неї очікувала. Вона виразно підтримала і дала мені більше доказів того, що кожна маленька дівчинка мріє стати жінкою», — написала Бамуйівай в підписі до фотографії в Instagram.

Всі діти гарні по-своєму, і всі заслуговують того, щоб їм про це говорили. Проте, схоже, що у Джаре попереду велике майбутнє, коли справа доходить до фотосесій.

А що ви думаєте з приводу моделінгу в юному віці? Пишіть в коментарях.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: