Правила безпеки при використанні зарядних пристроїв

Ми не уявляємо наше життя без десятків гаджетів, адже вони роблять наше життя комфортнішим і простішим.

Навіть якось незвично себе відчуваєш, коли виходиш з дому без смартфона в кишені. З самого ранку і до пізньої ночі нас оточують ці “розумні” пристрої. Але чи знаємо ми, як правильно ними користуватися?

Сьогодні ми для вас підготували інформацію, як користуватися зарядними пристроями та чи варто їх залишати без нагляду.

Зарядка в розетці

Як вже говорилося, нас оточує велика кількість гаджетів і, відповідно, вони потребують зарядні пристрої. Ми ще й часто використовуємо перехідники, оскільки розеток вдома на все не вистачає…Це ж так не зручно встромляти кожний раз в розетку зарядне, коли потрібно підзарядити щось. А це деколи й доводиться це робити декілька разів на день. 

І ось цей щоденний ритуал зарядки гаджетів настільки входить у звичку, що ми просто лінуємося діставати пристрої з розеток кожен раз. Але чи можна залишати зарядний пристрій в розетці? 

В цьому і криється головна небезпека.

Залишаючи без нагляду щось включене в розетку, людина грубо порушує техніку безпеки. Але ж одна з головних причин побутових пожеж — коротке замикання. І воно може відбутися з ряду причин, наприклад, при стрибку напруги в мережі або через несправний зарядний пристрій.

Ми ж не можемо бути впевнені, що усі наші зарядні знаходяться в хорошому й справному стані.

«Якщо на вулиці гроза, то зарядний пристрій в розетці залишати не можна. До слова, краще відключити від живлення взагалі всю техніку в цей момент », – говорять науковці.

З їх слів, пристрій продовжує працювати в холосту, і не тільки споживає електроенергію, а й може спровокувати пожежу при нагріванні навіть в гарну погоду. 

Однією з перших ознак несправності пристрою — це коли він нагрівається, працюючи в холосту.

Це означає, що зарядка несправна, тому користуватися нею небезпечно, а вже тим більше залишати  в розетці без нагляду.

Будьте обережними!

Ви часто залишаєте зарядне в розетці?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector