Правильний рецепт олів’є: так готує моя бабуся все своє життя!

Кожна сім’я по-різному готує салат Олів’є. Це, мабуть, найпопулярніший салат, без якого не обходиться жодна гостина.

Є багато порад і хитрощів, але я розповім вам про те, як цей салат готує моя бабця. Ви ніколи не буде робити його по-іншому після прочитання рецепту.

Olivier salad with mayonnaise on dark wood, new year

Для приготування вам знадобляться:

300 грамів вареної ковбаси, приблизно стільки ж варено-копченої ковбаси, одна морквина, шість яєць, 4 картоплини, 2-3 солоні огірки, банка консервованого зеленого горошку та майонез.

А тепер секретики:

Перший головний секрет – це два види ковбаси: варена, а також варено-копчена. І ковбаси має бути багато, щоб салат вийшов м’ясистим. Нарізати такий продукт необхідно дрібними кубиками.

Другий секрет – додавайте квашені огірки. Вони надають особливого пікантного смаку. І їх потрібно небагато, на відміну від маринованих. А велика кількість огірків може впустити непотрібну кіль сіть соку, через що сала стане рідким і вологим.  

Третій секрет – відварювання овочів. Їх бажано варити заздалегідь, щонайменше за день до дати приготування «Олів’є». У такому разі овочі знайдуть потрібну щільність і не розвалюватимуться під час нарізування.

Четвертий секрет – нарізка. Різати «Олів’є» бажано безпосередньо перед подачею, щоб він був максимально свіжим та ароматним.

Для заправки можна використовувати як класичний майонез, так і оливковий або навіть пісний, який найбільше подобається. Або домашній, якщо ви вмієте його приготувати.

Саме за таким рецептом, як нас навчила бабця усі в сім’ї готують салат “Олів’є”. 

Дехто може додавати курочку замість ковбаси, або ж свіжі огірки замість квашених. Варіацій безліч. Вам просто потрібно знайти те,що прийде до вподоби найбільше.

А які секретики у приготуванні олів’є використовуєте ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

Viktoria
Adblock
detector