Прекрасні перетворення жінок завдяки правильної стрижки і кольору волосся

Не варто недооцінювати роль зачіски. Інколи саме стрижка чи вдале фарбування можуть змінити образ кардинально, до того ж в кращу сторону.

Тому не варто нехтувати таким потужним інструментом й краще знайти хорошого перукаря, який зможе омолодити вас на цілих 20 років.

Саме це ми хочемо продемонструвати вам в сьогоднішній добірці! Ось так стрижка змінює зрілих жінок всього лиш за декілька годин.

Прекрасні перетворення зрілих жінок: 10 фото

Краще уникати рівного зрізу, адже він має занадто нудний вигляд. Тут обрали асиметричну зачіску з трендовим відтінком блонду. Нова зачіска чудово освіжила обличчя.

Пікс – чудовий варіант зачіски, який підходить для будь-якої вікової категорії. Холодний попелястий відтінок не додав віку, а навпаки краще пасує до цього кольору обличчя. 

Інколи довге волосся навпаки може додавати віку. Професіонал одразу бачить, яка довжина волосся пасує саме вам. В цьому випадку рвана стрижка зробила панянку більш зухвалою і значно омолодила.

Ось так правильне фарбування та зачіска омолодили жінку на цілих 20 років. І знову асиметрія додає свіжості обличчю.

Стильна коротка стрижка, легка асиметрія, фарбування зробили з бабусі елегантну даму.

Пошепки

Хоча тут не кардинально змінили зовнішність, але навіть легка зміна зачіски освіжили загальний образ. 

Не завжди недбалі зачіски мають доречний вигляд, тому якщо ви не професіонал, краще обирати доглянуті та акуратні зачіски. 

Подовжена стрижка лише акцентує увагу на зачіску. Тому тут обрали об’єму стрижку з косим чубчиком, яка робить образ цікавішим. 

Потрібно уникати дешевий відтінок блонду, а обирати цікавіші кольори. Стильна зачіска і добре підібраний колір волосся перетворюють бабусю в розкішну даму.

Жінкам з круглою формою обличчя не слід обирати каре. Краще звернути увагу на коротку асиметричну стрижку. 

Ось так маленький експеримент може вас кардинально змінити!

Які зміни вам сподобалися найбільше?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector