Прекрасний голос бездомної співачки змусив весь величезний Лос-Анджелес відчути себе винуватим

Це неправильно. 

Історія Емілі Замуркі нині на слуху у всіх 4 млн людей, що проживають в Лос-Анджелесі. В кінці вересня поліцейський гукнув в метро бездомну жінку, а коли вона заговорила з ним, не втримався і зробив запис, яку потім виклав в мережу. Так люди дізналися про непросту долю Емілі, талановитої співачки, яка опинилася на вулиці.

У Лос-Анджелесі сьогодні бездомними нікого не здивувати. По-перше, хороший клімат, можна жити в наметі цілий рік. По-друге, ліберальне законодавство, тут їх не саджають до в’язниці і не ганяє поліція. По-третє, величезний рівень бідності і колосальний соціальний розрив — люди раз у раз втрачають роботу, гроші, а разом з ними і житло. Так і вийшло з Емілі, тільки гірше.

Ось той самий запис, з якого все почалося

Після публікації записи журналісти кинулися шукати Емілі. Влада міста виділяє на утримання наркоманів і психів стільки субсидій, а тут реальний талант і вона змушена бомжувати! Емілі розповіла, що їй 52 роки і вона родом з «країни, якої немає» (ймовірно, СРСР). У дитинстві навчилася співати і грати на скрипці, потім емігрувала в США в пошуках кращої долі. Працювала там і сям, іноді співала в ресторанах і грала на скрипці.

Музичний інструмент ціною в кілька тисяч доларів став останньою надією Емілі, коли проблеми зі здоров’ям і жахливі медичні рахунки позбавили її житла. Вона грала і співала в переходах, але скрипку вкрали і тепер їй немає чим заробляти собі на життя. У неї залишився тільки її голос — жінка цурається алкоголю і наркотиків, вона в непоганій формі, але надій на краще життя вже не має.

Немає сенсу прикрашати, що всі 4 млн осіб раптом перейнялися совістю і вирішили допомогти Емілі Замуркі. Всупереч славі найбагатшого міста найбагатшого штату США, життя тут несолодке для багатьох. Однак деякі організації вже запросили Емілі заспівати на важливих заходах, за гонорар, зрозуміло. А інші почали збір пожертвувань, щоб вона могла оселитися хоча б в нічліжці. Будемо сподіватися, що її життя налагодиться.

Ви теж вважаєте цю жінку талановитою?

Загрузка ...

цікаво