Приголомшливі коти-кущі художника-сюрреаліста Річарда Сондерса

Дуже багато людей стверджує, що на фотографіях представлені реалістичні приклади садово-паркового мистецтва. Мусимо вас засмутити, але це зовсім не так. Це просто досить якісні псевдофотографії, які створює 70-річний британський художник Річард Сондерс. Чоловік проживає у графстві Хартфордшир. На фотографіях красується його чотирилапий друг — кіт Толлі! Пропонуємо вам прогулятися цим чарівним парком!

Спочатку чоловік ретельно підбирає образ котика, знаходить для нього правильне місце та замінює ним чагарники і дерева. Сондерс ніколи не хотів обманювати людей та не видавав ці витвори мистецтва за реальні! Він навпаки, дає можливість людині усвідомити, що вони не справжні! 

«Я завжди пишу, що ці всі фотографії нереальні. Але люди мене не слухають, вони хочуть вірити в те, що фігурки котів існують насправді» — розповів художник.

До речі, людям настільки сподобалися роботи Річарда Сондерса, що вони спеціально приїжджають та шукають цих котиків на місцевості. Навіть дорослі хочуть вірити у казку!

А вам сподобалась ідея Річарда Сондерса?

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: