Приголомшливо красивий собака сам прийшов у притулок

Історія трапилася в притулку «Острівець надії».

Цей день почався звично, працівники займалися справами, як раптом почули гучний гавкіт. До воріт підійшов великий пес, який намагався пробитися до людей.

Гостем був гарний та високий собака.

Хлопчик виявився метисом хаскі.  Працівники закладу назвали його Тархун. Прийшов він у притулок на гавкіт собак. Усіх дуже здивувало, що цей породистий красень розгулював вулицею без господарів. Люди думали, що пес загубився й почали пошуки його власників. 

Правда, так і не вдалося нікого знайти. Тархун спокійно сприйняв усю ситуацію й чемно поводився у притулку. Він виявився дуже вихованим собакою, правда, енергії йому не позичати. 

Було видно, що Тархун звик жити на вулиці, де у нього було багато простору і свободи, але з часом він став добре поводитися і в приміщенні.

Тархуну почали шукати нових господарів. Бажаючих було достатньо, але ця порода собак вимагає особливого догляду, тому в притулку відповідально підійшли до вибору сім’ї. 

Тархун поїхав жити в будинок до великої і дружної сім’ї. Там у нього – своя велика територія, а не тісна міська квартира!

Чому ця собака опинилася на вулиці? Які у вас варіанти?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector