Прийшов час, і Наталя наpoдила гарненьку дівчинку, яку назвали Зоряною. Молодій мамі було важко доглядати дівчинку, і вони вирішили, що у декpeтну відпустку піде Ілля, а Наталочка працюватиме. Так і зробили. Ілля все встигав: і донечку доглядав, і їжу готував, і Наталочку зустрічав із роботи…

Наталія в дитинстві захворіла на поліомієліт, який призвів до функціональних змін у її правій руці.

Рука стала зовсім не керованою. Дівчинка не уявляла собі подальше життя, адже не розуміла, як буде займатися щоденними справами лише однією рукою. Коли Наталочка підросла, то стала переживати, як хлопці будуть реагувати на її хворобу. Хто ж захоче бути з інвалідом?

Насправді, жінка і зараз дуже красива, тому я навіть не уявляю, якою вона була у свої 17.

Після школи дівчина вступила до вузу й мріяла стати викладачем англійської мови. Наталя закінчила КНУ ім. Т. Шевченка з відзнакою та повернулася в рідне місто – Кривий Ріг. Влаштувалася на роботу в місцевий коледж та викладала там англійську. 

Наталя – жінка самодостатня та реалізована, але от сім’ї їй не вистачало. Дуже хотіла жінка заміж, але чоловіки не звертали на неї увагу. Їй було дуже важко, адже до 32 років вона так і не зустріла власне щастя в той час, коли усі подруги та одногрупниці мали по двоє дітей. 

До коледжу, де працювала жінка, влаштувався на роботу молодий красень Ілля,  викладачем фізичного виховання. Після свого першого робочого дня він підійшов до неї і запропонував додому йти разом.

Як вияснилося, він винаймав квартиру у Наталчиних сусідів. Так і почали ходити разом на роботу. Наталя розповіла про себе усе, а от сам Ілля мовчав. Пройшов місяць після їхньої першої зустрічі, як раптово померла мати дівчини. 

Ілля тоді весь час був з нею, допомагав. Під Новий рік Наталя зізналася Іллі, що вона вагітна. Чоловік зрадів і більше вже нікуди не йшов від неї – жили разом.

Народилася в сім’ї гарненька дівчинка. Наталі було важко доглядати за дитиною, тому у декретну відпустку пішов чоловік. Жили разом чудово та без скандалів. Так і Зорянка підросла й заміж вийшла. Залишалася пара у двох на пенсії. Як раптом, у Наталії стався інсульт.

Якби ви бачили, як старанно доглядає за нею Ілля: і вмиє, і зачеше, і погодує, і пожартує:

– Знала, люба моя, що робила, коли чоловіка собі на 8 років молодшого обрала. Тепер ось цей факт і має значення. Я ще силу маю, мені всього 70!

Вам сподобалася історія?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector