Припиніть рахувати роки і почніть здійснювати свої мрії

Насправді життя вимірюється не в кількості прожитих років, а в спогадах, наших переживаннях та мріях. Трагедія не тоді, коли тобі сімдесят років, а тоді – коли на схилі літ  тобі немає що згадати. Немає жодної цікавої історії, яка б викликала посмішку на обличчі.

Не слід задумуватися про свій вік, краще думати про власне життя. Просто немає ідеального віку, певного порогу, переступивши через який, все змінюється і людина досягає гармонії. Чого не знає молодість, з’являється зі зрілістю, а те, чого часом жадає зрілість, є лише у юності.

Тому ми вас закликаємо припинити рахувати свій вік, а просто почати діяти. Робити те, що прагне ваша душа тут і зараз, адже потім може бути вже надто пізно. Насправді кожен з нас може залишатися молодим крізь роки, однак потрібно працювати над собою, адже молодість – це щастя, рух вперед, радість, віра в світле майбутнє. Саме відсутність цих якостей часто видає зрілу людину.

Щоденні проблеми, переживання, страхи просто призводять до того, що наш внутрішній вогник щодня згасає й забирає з собою цей юнацький запал, який дарує іскорку в очах.

Скільки років вашому серцю?

Пошепки

Кращий той вік, коли ви відчуваєте задоволення від того, ким ви є, що у вас є і що вам належить досягти. Тому що будь-хто, у кого немає мрії, є живим мерцем. Живіть з сенсом, не проживайте життя так, як це вам говорять інші люди, просто робіть те, що від вас вимагає ваше серце. Люди часто проживають життя так, ніби вони безсмертні, однак наше серцебиття може обірватися в будь-який момент.

Тільки діти знають справжню цінність життя, адже вони завжди сповнені цікавості, невинності і бажання пізнати світ.  Дітям не викликає страху обійняти тих, кого вони насправді люблять, поцілувати, дарувати щастя іншим, та висловлювати своє незадоволення. Їхнє серце ще не зранене стороннім впливом та думкою, їх не мучить невпевненість в собі і страх, що зараз їм хтось може зробити боляче. 

Як навчитися сяяти в будь-якому віці

Не бійтеся старіти. Дійсно, старість – це не вирок, це нові можливості. Ви повинні боятися не старості, а нездатність реалізувати свою мрію, тому що в остаточному підсумку всі ми зроблені з одного магічного, крихкого і одночасно мотивуючого матеріалу.

Тому дотримуйтеся цих правил, щоб не старіти душею: 

  • Не припиняйте розважатися та отримувати задоволення від життя, не бійтеся мати безглуздий вигляд – інші не в праві вас судити.
  • Не заподіювати шкоди іншим людям – проживайте кожен день на повну, тільки не заважайте нікому навколо. Пам’ятайте, що наша свобода закінчується там, де починається свобода іншої людини.
  • Не опускайте рук та не здавайтеся навіть тоді, коли перед вами зачиняються всі двері. Пам’ятайте, щоб зміни будуть лише в тому випадку, якщо ви не будете припиняти рух. 
  • Намагатися бути щасливими – це не буде коштувати вам ні копійки. 

А ви вважаєте, що живете щасливим життям?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector