Припиніть рахувати роки і почніть здійснювати свої мрії

Горе — це не коли у вас з’явились перші зморшки, не коли ви потовстіли в зоні стегон і не коли ваш вік трохи більше за 40. Горе — це коли ви не усміхаєтесь, щоб не показати зморшки, не намагаєтесь граційно ходити, показуючи свої стегна, й коли ви думаєте лише про цифру.

Коли людина має бути найщасливішою, який вік найкращий? Нема такого. Бо вік — це не цифра, адже вона не розкаже про ваш досвід, вашу мудрість, вашу істинну жіночу зрілість.

Найкращий період, найкращий вік — це коли ви більше не думаєте про нього і насолоджуєтесь своїм життям.

Що треба для чого? Трохи сміливості, натхнення, бажання, праці, зухвалість, мрійливість, впевненість…

Та ми інколи самі себе виправдовуємо так, що важко й прив’язати одне до іншого. Ми не бажаємо рухатись вперед, от і придумуємо собі різні відмовки. Кажемо, що час не той, що фінансових можливостей немає, що партнер не підтримує і батьки не схвалюють. Не концентруємось на своїх бажаннях.

Хто ж підрізає нам крила, як не ми самі? Переважно це і є ми. Обмежуємо себе, упереджено ставимось, невпевнені і в ролі жертви, самі себе з’їдаємо зсередини і робимо усе для того, щоб не вибратись із клітки.

Мало хто може в зрілому віці бути із молодим серцем, повністю відчувати життя і наповнювати його надією, любов’ю, радістю, щастям.

Задумайтесь, скільки років вашому серцю?

Найкращим буде той варіант, який дозволяв вам повністю насолоджуватись життям і досягати нових вершин із шаленою швидкістю.

Якщо у вас не буде мрії, то не буде світла та чарівності у житті, ви не відчуватимете себе, як у казці. А могли ж! 

То скільки там років має ваше серце? Ви, напевно, так і не подумали. Та ми вам підкажемо. Якщо воно у вас досі здатне відчувати щось тонке, ніжне, особливе і трепетне, якщо ви відчуваєте, що щасливі, то це ваш вік! Будьте і надалі в такому стані і ніколи й нікому не дозволяйте його зруйнувати.

Здійснювати мрії не легко, бо ж деякі люди насміхаються, проставляють підніжки, заздрять, заважають, відмовляють, не вірять, але ви йдіть і робіть. Чуєте? Робіть!

Знаєте, у кого можна повчитись життю? В дітей, яким потрібно знати все, бачити все, доторкатись до всього. Але згодом вони виростають і змінюються. Чому? Бо на них впливає таке:

  • Вплив соціуму. Друзі, партнер, батьки, родичі, вчителі і вихователі, перехожі… Всі хоч трохи, але здійснюють вплив на вашу дитину. Найгірше, коли це роблять найрідніші, тоді дитина перестає вірити в себе.
  • Думки. Особливо те, що також нав’язує суспільство. Думки про те, що я негарний, нерозумний, некрасивий, не такий. Це з’їдає зсередини.
  • Невпевненість в собі. На жаль, з цим стикається багато людей, адже навколо ми починаємо помічати безліч людей, які чимось кращі за нас, тож ми порівнюємо себе з іншими й починаємо себе недооцінювати. Але так, звісно, робити не варто, адже кожна людина має свої переваги та недоліки.

Як навчитися сяяти в будь-якому віці?

Не бійтеся старіти. От справді. Цей страх вас з’їдає, тож якщо ви так цінуєте свої роки, то нащо жити майбутніми переживаннями? Цінуйте свої миті щастя!

А ось кілька порад, які допоможуть вам забути про цифри і насолоджуватись життям.

  • Розважатися – робіть, що хочете, але щоб вам було весело, радісно, приємно. Ви маєте сміятись щоразу дуже голосно та до болю в животі. Розумієте?
  • Не заподіювати шкоди іншим людям – живіть для себе, для свого щастя, а не чужого горя. Від чужих невдач вам не стане легше, а от відчуття вини буде на старості з’їдати.
  • Не визнавати поразки – не здавайтесь і продовжуйте стукати, коли вам не відчиняють. Будьте сильними і терпеливими, рішучими, йдіть до своєї мети.
  • Намагатися бути щасливими – для цього не треба грошей, зв’язків, треба лише бажання і трохи зусиль. Ви можете бути щасливими. То будьте! 

Що для вас щастя?

NataM
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: