Про кого повинна турбуватися жінка в першу чергу

Багато жінок мають не прості долі, життя змушує проходити через багато невдач, проблем та негараздів. Однак є жінки, яким значно важче, ніж іншим – ті, яким важко правильно розподілити свої ресурси. Вони не вміють розставляти пріоритети, внаслідок чого часто жертвують собою, живуть чужим життям, взагалі забувають про власні потреба і бажання. Чому сучасним жінкам варто переосмислити ставлення до життя?

ЖІНОЧІ ДОЛІ

В моєму житті часто зустрічаються жінки, які надаремно витрачають свій внутрішні ресурси. Вони просто направляють потік енергії в одне річище, віддаються максимально, і при цьому взагалі не думають про відпочинок. Але так не може тривати завжди, внутрішня енергія також має властивість з часом вичерпуватися. Вони не дають своєму організму й хвилини, щоб відновитися, а внаслідок цього настає ментальна криза. У кожного вона має власні прояви: депресія, постійна втома, відчуття тривоги, проблеми в стосунках близькими.

У такі моменти хочеться просто втекти від усього світу, перетворитися в маленьку дівчину, зачинитися у власній кімнаті й сховатися під ковдру. Все, наче в казці, яку колись мені розповіла бабуся. Проживала принцеса в замкнутій вежі, поруч з нею були строгі батьки, а чудовий принц, у якого вона була закохана, проживав в іншому королівстві… Ніщо не радувало принцесу в замкнутій вежі, тому вона вирішила втекти. В цьому їй допомогали казкові помічники, які хотіли отримати від принцеси свою плату. Одні – красу принцеси, інші – її молодість, треті – бадьорість духу. Дівчині вдалося добратися до свого коханого принца, однак коли це трапилося, вона перетворилася в безпорадну літню жінку. Принц кохав покохав її і таку, але от щастя тривало не довго: через пару днів після втечі з вежі принцеса померла.

Чомусь сучасні жінки мені дуже нагадують цю принцесу. Вони не думають про себе, а намагаються догодити усім навколо. Віддають себе повністю дітям, поринають в материнство з головою. Але згодом діти стають дорослими і самостійними, а матір – нікому не потрібною. Дуже часто тоді ще й вони починають дорікати синові чи доньці, що ті приділяють їм надто мало уваги.

Але це потрібно було розуміти з самого початку: колись діти виростуть, і почнуть жити своїм життям, тому поки вони ще маленькі, не варто забувати про себе. Жінки – ви не лише матері, тому також маєте правно на щось особисте: захоплення, роботу, друзів. 

Або ж жінки, які постійно вдома все прибирають, потім ідуть ще наводити порядок в квартирі дітей. Вони щось невгамовно готують, стараються і розчаровуються, коли не отримують подяку. Але хто ж вас просив? Ви вже розучилися отримувати від життя задоволення і живете лише боргом. Побутовий героїзм ніколи не винагороджується.

Також є ще ідеальні дружини, які з ранку до вечора працюють, обслуговують чоловіка, дітей, при цьому вони не мають права висловлювати своє невдоволення. Зазвичай вони ще й часто повторюють “сама зроблю”, щоб не турбувати близьких. Сьогодні у вас багато сил і наснаги, щоб робити все самостійно, але ви точно впевнені, що так буде завтра? Людина – не робот, рано чи пізно ви будете виснажені, а допомогти нікому, рідні звикли, що ви наодинці впораєтеся. 

Згодом батьки, чоловік, діти, друзі прийдуть до одного висновку: навіщо допомагати тому, хто стільки разів відмовлявся від допомоги? Навіщо допомагати тому, хто завжди все робить сам?

Любі жінки, не йдіть на самопожертву, балуйте і любіть себе, від цього не буде гірше вашим близьким, а навпаки – це зробить стосунки з ними міцнішими, без недомовок і образ.

Ви часто жертвуєте собою заради інтересів родини?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector