Про різницю між білорусками і француженками: «Поки наші дівчатка полюють за чоловіками, француженки кайфують»

Білоруска Лариса Кисіль, яка вже кілька років живе у Франції, написала в фейсбуці про свої спостереження за місцевими жінками і порівняла, чим вони відрізняються від білорусок.

Про різницю між слов’янкою і француженкою в моїй особистій інтерпретації, що не претендує на об’єктивність, але є наслідком моїх спостережень і відчуттів.

Наша дівчина 20+ ще нічого не досягла, але вже хоче заміж. Всім своїм зовнішнім виглядом і поведінкою вона полює. Зовні бездоганна, слідує трендам, завжди вчасно — манікюр і педикюр, брови, вії і фарбування волосся. Від цього вона дуже напружена, нервова і надмірно рефлексивна з приводу психології відносин.

Перебірлива, чоловіка оцінює в цифровому еквіваленті, добре володіє мистецтвом симуляції. Високої думки про себе. Шукає того, в чиї надійні руки можна передати цей скарб.

Французька молода дівчинка природна і невимушена. Без манікюру і з не нафарбованими нігтями на ногах, погляд, звернений усередину і повний кайф від себе самої. Я часто пригальмовую машину, щоб насолодитися цією ледь відчутною внутрішньої посмішкою і абсолютним задоволенням від життя. Їй все одно, беруть її заміж чи ні. Цілком можливо, вона все своє життя проживе «з одним» або «компаньйоном», що її анітрохи не бентежить. Також її не бентежить перспектива жити одною і мати епізодичні відносини з різними чоловіками. За житло половину платить сама, себе забезпечує сама. Поганенько, але як є.

Наша дівчинка 20-30 років суворо стежить за своїм харчуванням, знає до міліметра об’єми свого тіла і прискіплива до відтінку шкіри (він повинен бути неодмінно із засмагою вже до пляжу). Молода француженка їсть без розбору, на пляжі роздягається швидко, будь-яке тіло з насолодою занурює в воду, переконана, що чудово виглядає. Так воно, до речі, і є. Виглядають вони добре, і ніякі сантиметри в цьому не грають ролі.

Наша дівчинка 25-35 майже завжди демонстративна фітоняшка або ретельно це приховує. Якщо вона вже стала трофеєм, то робить все, щоб цей статус зберегти і утримати. У неї ціла записна книжка помічників — майстрів краси, телефони яких дівчина з придихом передає своїм подружкам. Якщо немає — працює з подвоєною силою.

Француженка замість  фітнес-залу воліє біг підтюпцем по суботах, не переймається питанням пружних сідниць, поняття не має, який у неї тургор шкіри на внутрішніх поверхнях кінцівок і не зливає статків на антицелюлітний масаж. Якщо не перебуває в постійних відносинах, то легко змінює партнерів, не заморочується їх статусом і доходом.

Наша дівчина обтягує тіло у всіх місцях, які, на її думку, варто підкреслити. Француженка відкриває або підкреслює ноги і завжди залишає простір між тілом і одягом у верхній частині тіла.  Складні тканини, грайливий принт, дуже рідко — декольте.

Наша дівчинка, що не народила в 30, за звичкою вважає себе старою дівою. Переживає, ображається на родичів, які підганяють її. Француженка до цього віку тільки-тільки починає замислюватися, а чи не хоче вона дитини. Причому неважливо, в парі вона чи ні. Мамі і в голову не прийде сказати доньці, що «як би пора».

Наша дівчинка змалку купує дорогі французькі креми, тому що за красою треба стежити змолоду. Французька дівчинка бере на полиці найдешевший засіб, часто забуває ним користуватися, але від цього не втрачає своєї закоханості в себе будь-яку.

Кожна друга наша дівчинка — професійний візажист, старанно відстежує новинки і рекомендації б’юті-блогерів. Молоді француженки фарбуються яскраво і спірно. Мистецтво макіяжу освоюють до 50.

35-50 — складний період у француженок. У цьому віці вони багато працюють для гідної старості, виплачують з компаньйоном кредити, ростять дітей, яких, якщо вдається легко виношувати, народжують одне за одним і багато. Якщо не виходить — всиновлюють, знову-таки багато. Головна тусовка для непрацюючих мам — майданчик перед школою. Виглядають так собі, але цілком щасливі. Працюючі як і раніше прекрасні, завжди закохані, часто в своїх чоловіків. Багато фліртують, не дивляться, чи зайнятий чоловік. Не рефлексують, насолоджуються, живуть.

Наша жінка до 40+ гладшає, будує кар’єру, перестає любити чоловіка, твердо вирішує, що так більше не можна, записується на курси підвищення самооцінки і любові до себе, омолоджується, бореться з першими ознаками старіння, на які як і раніше плює француженка. Розлучається з чоловіком і формулює ознаки ідеального другого в кабінеті у психолога. Невдовзі сама стає психологом або коучем.

Жінка в 50 у Франції досягає свого розквіту. Саме зараз вона може відкрито носити свої діаманти, з гордістю — сиве, завжди укладене волосся, з витонченістю — одяг топових брендів. Жінка 50+ у Франції — королева. Вона це заслужила і заробила. Вона в прекрасній фізичній формі, тому що в 40 перестала їсти цукор і жирне м’ясо, щоранку починає з пробіжки або уроку йоги, багато ходить пішки і не гребує антидепресантами.

У 50 починається арт де вівр, і триває він до заходу в 90+. У мене в будинку є 90 річні леді, які, спускаючись вниз забрати пошту, одягнені, нафарбовані і приємно пахнуть, як на прийом до президента. Навіть якщо це їх єдиний (в силу стану здоров’я) вихід за день.

Наша жінка в 50+ вже їсть все підряд, тому що «скільки вже там залишилося». Рідко займається спортом, тому що «а кому вже це треба». Дуже розумна і цікава, але це їй самій уже не треба. Починає говорити про старість.

Француженка вперше згадає це слово в свої законні 87. Коли, купуючи багет в булочній, раптом виявить, що забула вдома гаманець. «Здається, я старію, мадемуазель?» …

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: