Про жіночу цінність… Аплодую стоячи автору!

Особливої поваги заслуговують ті жінки, які знають собі ціну й готові нести відповідальність за власне життя. Вони займаються саморозвитком і ніколи не будуть принижуватися заради уваги з боку чоловіка.

У них немає шаленого бажання якомога швидше вийти заміж чи створити в соціальних мережах образ розкішної леді. Вони усвідомлюють власну цінність, яку неможливо виміряти жодними матеріальним способом. І цього цілком достатньо.

Такі жінки ніколи не погодяться на менше. Вони не будуть бігати за чоловіками, адже цей час можна витратити на самовдосконалення та самореалізацію. 

Не кожному вийде отримати ключ від їхньої душі. Адже вони підпускають близько лише тих, хто пройде кілька рівнів перевірки і зможе впоратися з їхнім гордим, складним і самодостатнім характером. Удавана байдужість змушує оточуючих відчувати повагу і демонструвати шанобливе ставлення.

Щоб бути поруч з такою жінкою, потрібно добитися її уваги. Сама вона ніколи не вступить війну за чоловіка. А поруч буде лише той, хто відповідатиме поставленій планці.

Впевненим у собі жінкам не потрібне схвалення оточуючих. Вони не намагаються усім подобатися і ніколи не будуть старатися кожному догодити. Однак стосунки з чоловіком неможливі, якщо немає відчуття, що для нього вона одна-єдина.

Ця жінка не дозволить собою командувати й маніпулювати. Вона має свою думку, вміє ідентифікувати власні почтуття і вголос про них заявляти.

Пошепки

У неї повна гармонія зі своїм внутрішнім світом. Через це немає жодного страху перед самотністю. Саме тому вона не погодиться на будь-які відносини і буде чекати тільки на справжні й глибокі почуття. 

Її комфорт завжди буде на першому місці. Жодна залежність чи прив’язаність не змусять цю жінку миритися зі стражданнями.

Це не егоїстична дама, яка думає виключно про себе. Це абсолютно здорова особистість, яка поважає себе і прагне відстоювати власні кордони. 

Такі жінки наділені особливою силою, мудрістю і гідністю. Вони усвідомлюють, що самостійно кують власне щастя. Навколо себе їм хочеться створити гармонійні умови існування, які можуть бути як наодинці, так і з хорошим партнером поруч.

Люди, які мають мету, впевнено рухаються до її здійснення. Дорогою вони покладаються на власні переконання й погляди, яким не готові зрадити за будь-яких обставин.

Жінки, які цінують себе і відстоюють власну думку, завжди викликатимуть захоплення в оточуючих. Їхня беззастережна віра у власні сили надихає і забезпечує їм усіх в будь-якій сфері. 

Чи можете ви назвати себе повноцінною особистістю? Як значення у вашому житті має думка оточуючих?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector