Пробачати своєму кривднику чи помститися – повчальна історія про те, як реагувати на образи

Люди можуть завдати нам страшенного болю. Це факт і від нього не втечеш.

От хтось зробив вам велику підлість. І ви її вибачили. 

Однак, потрібно зробити ще одну справу… І після цього ви будете почуватися краще, повірте. 

Ви побачили, яка насправді підла та гидка ця людина. І що вона здатна зробити боляче не тільки вам, але й іншим людям. Що ви хочете зробити в першу чергу? Правильно, розповісти всім, якою лихою є та чи інша людина. 

Можна сказати, що ви так захочете помститися. З одного боку, це нормально. Адже ми здатні відчувати як позитивні емоції, так і негативні. 

Пошепки

Але… краще цього не робити. Просто пробачте і забудьте. Своїм добрим серцем ви “помститеся” тій людині. Адже вона така підла і зла, а ви добра. Це великий контраст характерів і стану душі, які помічають всі люди. 

Не потрібно тримати зла. Краще забудьте за цю людину та йдіть своєю дорогою. 

Той, хто образив, захоче ще більше помститися. Витрачатиме всю енергію, злість, агресію на вас. Але тим самим він покаже свою підлу сутність. І від такої людини почнуть відвертатися інші друзі та знайомі. Адже хто захоче товаришувати з поганцями? Ніхто.

Тому ваше добро та прощення – найкращий метод для помсти. Повірте, варто лиш знайти у своєму серці каплю позитиву. Тоді ваше життя точно налагодиться і ви ніколи не зустрічатимете таких поганих людей. 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector