Пробачте себе за всі ті часи, коли ви любили не тих людей

Саме ці помилки стали для тебе найкращими життєвими уроками, і саме тому ти навчилася цінувати себе.

Ти така, як є. Просто закохувалася в неправильних хлопців, поруч з якими згодом розуміла, що знову все пішло не так.

Можливо, тобі доводилося зустрічатися з чоловіками, які весь час порівнювали тебе зі своїми колишніми, намагаючись перетворити тебе в ту, ким ти не є. А, можливо, у тебе були стосунки з молодими людьми, не здатними оцінити твої найкращі якості, оскільки вони самі не мали їх.

Можливо, тобі доводилося будувати відносини з хлопцями, поруч з якими ти відчувала, що вони в будь-який момент можуть піти до іншої. І це підірвало твою самооцінку. Але знай, що ці люди не можуть бути мірилом твоїх жіночих і людських якостей, адже вони не були гідні твоєї любові, оскільки не вміли приймати тебе такою, яка ти є.

Ми всі іноді забуваємо, що заслуговуємо набагато більшого. Постійно прощаємо тих людей, яких хочемо зберегти у своєму житті і бачимо в них внутрішній потенціал. Але якщо при цьому поруч з ними ти постійно відчуваєш, що недостатньо хороша і далека від його ідеалу, тоді, значить, настав час сказати «досить!»

Тому що жодна людина не заслуговує на те, що її кращі якості не дотягують до чиїхось поверхневих стандартів і критеріїв. Ніхто не заслуговує на те, щоб до нього ставилися без поваги. Ніхто не заслуговує на те, щоб витрачати свій час, намагаючись довести комусь свою цінність.

Тому прости себе за все ті часи, коли ти залишалася сліпа до всього поганого, адже ти і правда вірила в те, що все може змінитися.

Прости за те, що дозволяла людям залишатися у твоєму житті довше, ніж цього слід було допускати.

Прости себе за те, що вкладала своє серце і душу в тих людей, які, в кінцевому підсумку так і не робили тобі пропозицію стати тією самою – єдиною.

Прости себе за те, що вірила словами своїх коханих і закривала очі на їхні вчинки.

Саме ці помилки стали для тебе найкращими життєвими уроками, і, за іронією долі, саме тому ти навчилася цінувати себе. Саме тому ти стала прислухатися до свого внутрішнього голосу, який попереджає тебе кожен раз, коли ти починаєш зустрічатися з тим, хто дорожить тобою недостатньо.

А ви погоджуєтеся з написаним?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector